Wpis z mikrobloga

Chciałbym już fife 20 . Całe to #!$%@? i plucie na tę grę uświadomiłem sobie że zawsze jest spowodowane delayem, niestety nie mam internetu światłowodowego i nie mam na niego opcji więc częściowo wina leży też po mojej stronie(radiówka) a nie tylko po stronie serwerów( które też nie są bez winy) .

Wczoraj w nocy grałem , gameplay płynny jak sok z cipki podczas orgazmu. Do tego brak rakowych rywali, wyrównany poziom widać że się gra z normalnymi ludźmi a nie z tymi retardami małoletnimi co za dnia. Po prostu do fifki 20 się dostosuję i będę grał jak będę grał jak nie będzie opóźnień bo to jest kolosalna róźnica w rozgrywce. Trzeba uczyć się na błędach, ile ja nerwów sobie w tej edycji zszargałem. Serio , gameplay płynny to te porażki człowiek tak z respektem przyjmuje bo widzi że przegrywa z lepszym po własnych błędach lub składnych akcjach rywala a nie z jakimś plackiem po wylewach i #!$%@?ę pod nosem.

Chciałem opisać swoje odczucia gdyż zbliżamy się do końca. I malutka ankieta odnośnie częściowego zmiany systemu obrony zapowiedzianego przez ea który będzie nagradzał odbiory manualne oraz wykończania sam na sam i znerfienia skill movies. Co o tym sądzicie, będzie to zmiana na lepsze?

Chętnie przeczytam uzasadnienie waszych odpowiedzi Tak lub Nie , dlaczego tak myślicie.

Osobiście myślę że może faktycznie być to zmiana na lepsze, uważam że może to się przyczynić do większego podziału graczy na tych lepszych i słabszych względem tej edycji gdzie sami wiemy że często przegrywamy z dużo słabszym rywalem.

Pomijam już dyskusje o handicapach i kick off glitchach...

Myślę że fifa 20 może wypalić.

Jeszcze odnośnie rzutów wolnych oraz karnych, tutaj nie jestem przekonany i na moje rzuty wolne było ok i powinny zostać a w rzutach karnych powinni po prostu usunąć ruch głowy tak by rywal nie widzał gdzie chcemy strzelać i tyle.
#fut

Czy zapowiadane zmiany w poszczególnych aspektach rozgrywki fify 20 poprawią rozgrywkę?

  • Tak. 17.7% (11)
  • Nie. 82.3% (51)

Oddanych głosów: 62

  • 26
@Fifi7: Nie zaznaczam nic bo to moja pierwsza fifa w życiu, liczę ze poprawia gameplay w 20 ale z drugiej strony nowa generacja konsol jest już blisko i mam wrazenie ze 20 to będzie taki duży update 19 a dopiero w fifie 21 się coś zmieni.
@Fifi7: jak postawią więcej serwerów, żeby gameplay był zawsze płynny o każdej porze dnia, a nie tylko w nocy.. Dla mnie to jest kpina i jakby taka sytuacja miała miejsce np.w Cs'ie czy lolu, że ludzie by grali na 120 pingu to by te gry upadły szybko, ale fifa nie ma konkurencji i niestety my gracze musimy się przystosować do niej, a nie ona do nas..
@aliver: To prawda, z tym że to pomijam po prostu. Chodzi mi o same gameplay tak jak przykładowo dziś w nocy sobie grałem i zero opóźnień, gra sprawiała przyjemność. Z tym że w głównej mierze jestem ciekaw czy ten nowy system obrony zda egzamin.

Bo moim zdaniem to ma sens, z tym że jeśli będzie delay duży to już w ogóle nie ma żadnego sensu bo widzę że w tej edycji
WYBACZCIE ŻE KRZYCZĘ XD. Ale #!$%@? jak nie będzie to zmiana na lepsze a wszyscy narzekają na fifę 19 to co to #!$%@? będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślałem że gorzej być nie może i po cicho łudzę się że mam rację...

Serio myślicie że będzie gorzej niż w tej edycji?
@Fifi7: ja w ciągu tygodnia ostatniego przymknalem oko na wszystkie niedociągnięcia poza jednym, które jest kluczowe. Mianowicie strzały z pierwszej piłki bądź z podbicia. Żaden inny wadliwy element w tej grze aż tak nie psuje rozgrywki. Choćbys stał w #!$%@? miejscu, tyłem bokiem czy dostał piłkę za plecy, po która piłkarz musi się wygiac i cofnąć to przy strzale z pierwszej piłki 90% kończy się niebezpiecznym strzałem, już nie mówię o
@Fifi7: jak nic innego nie zepsują, to te zmiany muszą poprawić grę, bo obecna meta to największe gówno w historii Fify. A przez to #!$%@? wykończenie plus ai w obronie nawet jak gram normalnie, to ciężko jest to robić, bo ta #!$%@? gra nie nagradza stwarzania dobrych sytuacji.
@bart0sz: Tak, to śmieszne po prostu. Sam z tego korzystam skoro jest w grze ale to jest tak nierealistyczne że oczy bolą. Strzelam zawodnikiem który jest plecami do bramki z 25metrów na zielonym z pierwszej piłki i gol w okno. On nawet nie widzi bramki. Tak, to jest żałosne.

No ale już nie o tym, o shaolin soccer to nawet nie wspominam.

Dlatego #!$%@? śmiać mi się chce ale gorzej serio
@Fifi7: nawet chyba nagrałem bramę jak takiego woleja laporte 84 przysadzilem, że głowa mała. Strzały z dystansu ocenione na 47 do tego wolnej na 40 a siadlo okno za pazuche.
@Fifi7: nie wiem czy wypali czy nie, moim zdaniem raczej nie, będzie pompowany balonik a potem jebnie niczym gra anszych kopaczy na ostatnich turniejach. Osobiscie to bedzie pierwsza fifa od 2013 której nie kupię. Gre się kupuje żeby mieć radosć z grania, a ta gra tylko #!$%@?, nie akceptuje tego że żeby pograć na fajnym gameplayu muszę się dostosowywać z czasem grania , gra powinna cały czas chodzić tak samo. Nie
zmiany systemu obrony zapowiedzianego przez ea który będzie nagradzał odbiory manualne oraz wykończania sam na sam


@Fifi7: wg mnie ciężko oceniać coś czego nie można sprawdzić, przetestować. Ocenimy to pewnie po pierwszym tygodniu od premiery. To że EA pisze że coś zmieni mnie nie do końca interesuje bo wiem że zmieniając jedno, potrafią zepsuć 3 inne rzeczy.
Wg mnie są ważniejsze rzeczy niż zmiana tej obrony ale EA nie interesuje moje
@Mateunio200:No to prawda, powinienem móc zagrać kiedy chcę a nie kiedy gameplay na to pozwala .

Tylko dlaczego takie wielomilionowe korpo po prostu nie postawi więcej serwerów, nie zrobi czegoś dla graczy.

Odpowiedź jest prosta , jak już ktoś wcześniej wspomniał. Brak konkurencji i generowanie ogromnych zysków przy minimalnym wkładzie czegoś od siebie. Mydlenie oczu jak piszesz a później szambo wypływa na wierzch.

Pozostaje jedynie mieć nadzieję, myślę że teraz szansę
@bart0sz: wiesz, takie gole wpadają to normalne - przykadł Kompanego w meczu z Leicester jak #!$%@?ł. Problemem jest to że w fifie takie bramki padają zbyt często. Ile razy się dało bronić przed kolesiami co mają cr7 ify hazardów auby potmy i nie dał rady strzelić gola, a pod koniec meczu wpuszcza jakiegoś bobka 78 ov i ta karta ładuje 2 gole. Ewentualnie atak za grube miliony a bramki wpadają po
@majzter: tak, z tym że staty w fifie są przerysowane i masz takiego złotego carvahala 41 wykończenia, zawodnik topowej drużyny. W realnym świecie jak dostanie piłkę na pusta bramkę to to wykorzysta, a w fifie szansę są bardzo małe, dlatego tym bardziej takie strzały dziwią.
@Fifi7: mi sie wydaje że gra na bieżąco analizuje to co się dzieje w meczu. każda akcja ma jakieś % na powodzenie czy podanie czy strzał. ile razy na zielonym z 30 metrów plecami do bramki sie uda w jednym spotkaniu strzelić by w kolejnym na zielonym nie będąc atakowanym z 5 metra piłka poleciała w strone chorągiewek
@Czarna_ksiazka: Nie wiem jak to tam u nich wygląda, ale na pewno są ludzie na różnych stanowiskach, jedni pracują nad tym jakie karty wypuścić i nad obecną edycją a inni już od początku 19 stki powinni analizować i tworzyć nową edycję, jak to faktycznie wygląda to nie wiem. Ale skoro wprowadzają patche to wygląda że zabierają się za nową edycję w połowie obecnej mniej więcej bo patchu shaolin tak mniemam.

Hajs
@Fifi7: szczerze, to jakos nigdy nie mialem problemow z opoznieniami, lagami. Moze pojedyncze mecze, gdzie ewidentnie rywalowi szalalo polaczenie. Nie wyjebywalo mnie, ot po prostu gra.
@Fifi7: póki nie poprawia infrastruktury sieciowej to nie pograsz jak człowiek. U mnie na lubelskiej wsi gra chodzi jak złoto po mobilnym internecie udostępnianym z telefonu podczas gdy w centrum Wrocławia na światłowodzie nie da się grać w normalnych godzinach (a na tym mobilnym to w ogóle się nie da xD). Wszystko zależy od Twojej lokalizacji i serwerami jakie są najblizej. Jak masz pecha to #!$%@? pograsz a jak masz szczęście
@Fifi7:
Po pierwsze primo: SERWERY!!!
Wczoraj po raz pierwszy od niepamiętnych czasów miałem mega płynny gameplay w DR. Efekty były nadwyraz zadowalające. Gdy czułem, że gra jest przeciwko mnie, tzn. Vieira zaczynał podawać do przeciwnika i ogólnie słynna niemożność wyjścia z własnej połowy, to mogłem się przed tym obronić tzn. zacząłem przytrzymywać piłkę i przerzucać piłkę w obronie. A tak? Niby chciałem to samo zrobić, ale gość spokojnie mnie pressował i