Wpis z mikrobloga

Przyznam się że nigdy nie przeszedłem Gothic 2 Noc Kruka bez kodów, jakoś nie chciało mi się nigdy męczyć więc zawsze na start wbijałem sobie statystyki żeby było łatwiej xD

W Gothica bez dodatku nigdy nie grałem, więc nie nabyłem doświadczenie przed trudniejszym dodatkiem, zapewne dlatego wydawał się zbyt trudny :P

Mam zamiar przejść tą grę pierwszy raz bez kodów, tylko jak ja mam pamiętać o ciągłym robieniu save, skoro każda normalna gra ma auto zapis? :x

#gry #staregry #gothic #gothic2 #pytanie #pytaniedoeksperta
SiemkaKtoPeeL - Przyznam się że nigdy nie przeszedłem Gothic 2 Noc Kruka bez kodów, j...

źródło: comment_2BihXQmdG0wxV8fbxRaMvskyOPsLmPPu.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL: Możesz ustawić taki bez dźwięku ¯\_(ツ)_/¯ Odpali się ekran i cyk zapis.

Albo

Edytuj plik "gothic.ini" (zwykłym edytorem tekstu). Znajdź parametr: "useQuickSaveKeys=0" i zmień "0" na "1". W menu gry uaktywni się nowy slot na szybkie zapisywanie oraz wczytanie. Podczas gry naciśnij 'F5', by zapisać lub 'F9', by wczytać zapisany stan gry.


Znajdź jakiś program click repeater, ustaw częstotliwość dla F5 co 10 minut, wuala.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: bo w sumie masz rację - na początku jest bardzo trudno i jak nie znasz miejsc: co gdzie jak to mogą być problemy z ogarnięciem się. Potem jak już wrócisz z Górniczej Doliny wszystko dynamicznie idzie do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz