Wpis z mikrobloga

Ktoś podpowie gdzie szukać pracy w #poznan w #transport gdy jestem studentem drugiego roku transportu i spedycji? Nie mówie o pracuj olx itp bo znam na pamięć. Bo gdy u gościa u którego pracowałem rok temu uslyszalem że daje 12.60/h to podziękowałem uprzejmie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@adrianooox: Jest w Poznaniu i okolicy sporo firm spedycyjnych. Można spróbować w Googlu "poznań spedycja" i wysyłać CV do określonych firm. Można śledzić newslettery z portali pracy, ale tak byłoby chyba najszybciej.

Wiesz...nie abym krytykował. Ale dla studenta 12,60 brutto, to jakieś 10zł na rękę przy umowie zlecenie (ubezpieczenie z uczelni). W skali miesiąca daje to ok. 1600zł. Myślę, że dla studenta to sporo kasy, Nadal mało ogólnie i bym się
@Noiser13: Ja się samodzielnie musiałem utrzymać w swoim czasie za 1236zł - sam na etacie po przeprowadzce do innego miasta. A minimalna krajowa to było wtedy 1500 brutto, już był ten czas podwyżek. Także ten... ;-)

Nie demonizujmy - jak się mieszka w akademiku to kasy wystarczy. A jak na stancji, to prawdopodobnie rodzice dokładają. Nie znam człowieka, nie stwierdzam, ale zwykle tak bywa. Jasne, że na stacji paliw zarobi więcej.
@Kosiek30: W roku akademickim dorabiałem u gościa gdzie miałem 14.80 na rękę niestety niw był zbyt komunikatywny i nie mogłem się z nim dogadać. Wiec to wszystko zależy od wielu aspektów. Trzeba w życiu pokombinować czasem można wiele zyskać, ale dzięki za radę
@Kosiek30: Nie odbieram cie zle zupełnie myśle ze każdy by czuł się nieco pokrzywdzony gdyby nagle musiał zarabiać mniej w sumie za cięższa robotę.
Nie jestem poznaniakiem, słoik here ( ͡° ͜ʖ ͡°)