Wpis z mikrobloga

@snieznykoczkodan: Jeżeli oglądasz od lat to powinieneś wiedzieć, że wielu się tak tłumaczyło. Nawet w ostatnim sezonie miales przykład Vandoorna, ktorego zlinczowano bo 23 razy przegrał z Alonso kwale. Ciągle narzekał, nikt mu nie wierzył, a potem okazało się, że Vandoorne miał rację i rzeczywiście w bolidzie była poważna usterka.

inni cytują Russela, który mówi, że nic się nie zmieniło.


Fakty były takie, że się zamienili i Russel miał pół sekudny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snieznykoczkodan: Nie no zaraz. Mowisz o wieku kubicy, a ja podalem konkretne wyniki w obu bolidach. Jezeli nie przekonują cię suche wyniki russela i latifiego z obu bolidów ani telemetria to jaki argument moglby cię przekonać?

Rozumiem, ze mozna nie kupowac argumentow w stylu rozne traktowanie przez team i polecenia wlaczania innych ustawien w tych samych sytuacjach, mozesz uwazac, ze kubica mowi nieprawdę. Ale nawet dane to potwierdzają, wiec ewidentnie nie
  • Odpowiedz
@stefan_banach:
Czasy Latifiego to żaden dowód. To są treningi, proszę Cię.
Twoja "telemetria" też niczego nie pokazuje. RK ma trochę więcej danych telemetrycznych i też nie bardzo rozumie czemu jest wolniejszy.

Zresztą mniejsza o to. W to, że nie są równo traktowani akurat jestem w stanie uwierzyć, niemniej to co tu się #!$%@? w co drugim poście po prostu mnie męczy. Na górze masz gościa, który wstawia screenshota i sam nie
  • Odpowiedz
@snieznykoczkodan: Telemetrii nie poruszalem, bo nie chce mi się szukać :P RK tak jak mówisz ma więcej danych telemetrycznych i skoro otwarcie mowił, ze bolidy zachowują się inaczej no to cos w tym chyba jest

Robert Kubica poinformował po piątkowych treningach Formuły 1 w Bahrajnie, że bolidy Williamsa nie wiedzieć czemu zupełnie się od siebie różnią pod względem aerodynamiki. W jednym funkcjonuje ona dużo gorzej niż w drugim. Niestety, samochodem z
  • Odpowiedz
@Sorcerer001: dokladnie juz nie pamiętam co tam wyszlo, chyba jakis problem z podłogą, ale nie pamiętam. jak lepiej poszukasz to powinienes znaleźć

nawet sam alonso go bronil

https://wtf1.com/post/alonso-has-revealed-that-theres-a-fundamental-issue-with-vandoornes-car/
https://f1i.com/news/310181-vandoorne-undermined-by-fundamental-problem-with-his-mcl33.html

zak brown mowil cos takiego

Brown: "Vandoorne's gap to Alonso was down to car, not driver"
McLaren's racing director Zak Brown has defended Stoffel Vandoorne after his debut season in Formula 1. The Belgian had a tough year, driving for the dilapidating
  • Odpowiedz