Wpis z mikrobloga

@mamajasia12: to samo było z Tombem, ludzie nie myślą podczas walki. Ja rozumiem że łapal ich stres no ale jeżeli taki filipek za każdym razem skracajac dystans schyla glowe w dół i wchodzi z sierpami to az się prosi o kolano na łeb.
@High_Alien: A Ty ślepy byłeś? Koleś miał problem podnieść gire, jego kopnięcią wyglądały jak bitka w gimnazjum grubego Grzesia i Jasia ważących po 100kg nie dość, że czytelnie to mega zabawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xyoadek: ja jestem slepy? Sam sobie zaprzeczasz mowiac ze jednak kopal a wiem ze kopal duzo frontow wiec w czym mial problem podniesc kolano... To jest to o czym mowie, wolal kopac fronty zamiast pomyslec i unosic kolano kiedy filipek skracal dystans.
@High_Alien: Mówie o tym, że koleś miał problem kopać bo tracił równowage i robił to mega ociężale przecież to komedia była. Tak to jest jak się całe życie brało zwolnienia z wf i zamiast porobić jakieś pożyteczne rzeczy to się wali w nochal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamajasia12: pewnie nawyki bokserskie gdzie sie nóg nie używa. Tak samo wyglądała pierwsza walka kasjusza. On tam kopał raz na jakis czas jak mu sie przypomniało a kizo nawet nie zdążył pomyśleć i juz leżał