Wpis z mikrobloga

uppercut featherweight


@uwielbiamnalesniki: to jest ta biała/jasnoszara? Nakładają mi ją po strzyżeniu ale nie wiem czy sam ją kupie bo po jakimś czasie jak już wyschnie to włosy zaczynają odstawać. Ale fakt, nie topi się na słońcu i nie leje się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uwielbiamnalesniki: właśnie założyłem na głowę clay od baxtera i zdecydowanie nie jest jakby mokra ciągle. Jesteś pewien że tak jest z innymi glinkami? Bo chciałem właśnie inne próbować.
  • Odpowiedz
@finam: Zależy tez od glinki, baxter akurat tez probowalem i jest w miarę suchy ale lekko wilgotność idzie wyczuć imo, poczytaj na necie piszą ze tam czasem faktycznie glina jest w składzie wiec takie właśnie to jest wilgotne. Ale probowalem np (przy cienkich sianowatych włosach) layrite cement, apothecary mango, dapper dan matte clay, i wszystkie były za ciężkie/oleiste jakby albo mokre, włosy opadały momentalnie bo są za cienkie. Tylko baxter i
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Każdy uppercut na włosach u mnie wytrzymuje może 5 min (moze poza czerwonym), potem już wszystko żyje swoim życiem. Wgl zazdroszczę, bo u mnie generalnie żaden "mat" nie wytrzymuje dłużej niż 2 godziny. Strasznie grube włosy z tendencją do kręcenia się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@venividi: No jak grube to trzeba czymś mocno złapać, suavecito firme hold polecam, trochę błyszczy ale mało. A znowu moje szmaciane włosy tez przy powiewach wiatru latają niezależnie czym je wysmarujesz albo opadają pod własnym ciężarem jak są za długie, cos za cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz