Wpis z mikrobloga

Powiem tak, niech będzie że wygrał Polak. Ale powiedzmy sobie szczerze, był faworytem, trenuję od roku, Ferrari 2 miechy. I wygrał minimalnie żeby nie powiedzieć że kontrowersyjnie.
Ale po zobaczeniu tej walki, gdyby jutro mieli się bić na ulicy, to postawilibyście na Polaka? Bo jak przed walką typowałem Polaka tak teraz był postawił na Multiple, jeśli by się mieli bić na ulicy.
Polak dużo lepsza technika oczywiście, ale technika to nie wszystko, Ferrari ma to coś. A wy co myślicie?
Rewanż musi być, wydaje mi się że Polak się może obawiać, że wygrał ledwo, a Ferrari na następną walkę jeszcze by poprawił umiejętności. A tak na papierze wygrał i po czasie ludzie zapomną w jakim to było stylu i będą tylko pamiętac że Polak wygrał.
#boxdel #patostreamy #famemma #danielmagical #adrianpolak #amadeuszferrari #mma
  • 17
@wieszjo: I szkoda że niszczą postać Polaka i z zajebistego hella na siłe robia z niego pokornego Baby Facea, takiego Johna Cene. To totalnie nie pasuję do niego. Ferrari i Polak to zajebistę i natualne czarne "złe charaktery" i tak powinno być.
@Diaz31: Nich się #!$%@?ą w k1 bez rękawic, bo w końcu oni mieli wyjaśnić konflikt a nie walczyć o to kto więcej zdobędzie pkt w mma. Mma miało im tylko umożliwić legalne #!$%@? się.
@wieszjo: Ma to coś, że #!$%@?ł 2 walki i był tylko w stanie pobić alkoholika bez kondycji i to też nie tak łatwo.Polak to pajac nie zaprzecze ale Multipla jest jeszcze większym zjebem Z DUŻYM POZIOMEM TESTOSTERONU BADANIA MIAŁ NA SERIO CI MÓWIE
@DzejsGarbaty: 1 #!$%@?ł sromotnie bo się nie przygotowywał, a Malzyński miał team, zajebisty obóz. A z Poalkiem który trenuje od roku było bardzo blisko wygranej, moim zdaniem wygrał nawet. Trafił go więcej razy czysto jak na spokojnie anazliowałem
@wieszjo: Ferrari co gale mówi, że zaczyna trenować. Przed walką z Malczyńskim mówił, że sparował z takimi ludźmi jak On i dawał radę to co było granie w bierki czy trenowanie? Po prostu głupie wymówki i tyle, normalnie trenował cały czas..
@xyoadek: No nie, jeśli nie widziałeś progresu to jesteś ignorantem. Wcześniej nawet gardy nie trzymał, a myślę że gdyby trenował to chociaż tyle by umiał. A kontuzję o której mówił miał juz na fame house, z usztywniaczem tam latał. Po walce z bystrzakiem nawet mówił że walczył z kontuzją ale był pewny że wygra.
@wieszjo: Niemniej polak wygral.I udalo mu sie odegrac na multipli.Zrobil z tego walke dobra ze zlem, ludzie byli za nim i jeszcze plaska mu jebnal na koniec.W sumie slusznie.Ferrari jest strasznym prymitywem nawet jak na standarty tych youtuberow.Polak sie nie zmienil tylko lepiej sie maskuje.Rewanz jesli bedzie to nie tak predko.Polak wykonal plan, wygral, odegral sie i teraz moze patrzec z gory na ujadanie amadeusza i udawac ze nic nie slyszy.Dobrze
@premium122: Na jego miejscu bym też bym zrobił pauzę na 1 galę aby mocno potrenować i wrócić już tak na serio w dużo lepszej formie. Ale nie wiadomo czy finanse mu na pauze pozwolą.
@wieszjo: Tez nie wiem ale zakladam ze siano ma.Do nastepnej gali minimum 3 miesiace.Klopot raczej z kim go zestawic.Konfliktow innych nie ma.Wsumie chetnie bym go zobaczyl.Ma potencjal i warunki, nie cofa sie wiec da dynamiczna i ciekawa walke.A jak dostanie w pape to tez radosc bo wybitnie go nie lubie.Z drugim malczynskim walczyc nie moze chociaz tam byla spina bo ten go zjedzie w parterze blyskawicznie.
Niemniej na miejscu "wlodarzy" pchalbym
Teraz to juz tak ludzie tutaj na pewna porazke nie beda chyba chcieli isc.Tym bardziej ze tez za to trzeba zaplacic a fejm musi sie zgadzac.Nie wiem ale po wakacjach juz wszytsko oglosza.
@wieszjo: ty jestes poj3bany FERARI TO JEST debil i po pierwszej rundzie już powinien się poddać bo poniósł porażkę.
Typ na każdej gali twierdzi, że zaj3bie drugiego typa w 20 sekund.
Na tej mówi, że będzie tak napewno bo więcej ćwiczył i jest w życiowej formie.

Typ to totalne dno bez honoru, powinien zamknąć pysk po przegranej a nie jakieś śmieszne odwołania - przecież taki k0zak był i mówił, że urwie