Wpis z mikrobloga

@wojciech-dyrets: @netman_sklep: o chciałem wiedzieć, czy załóżmy będę po pracy i zajaram blanta z tego (czy wymagany jest vaporyzer)
I poczuję takie rozluźnienie, odprężenie, taki spokój mięśni tak?

Nie będzie mi się w głowie kręciło, ale za to wzrośnie znów apetyt?
Jak to wygląda jakbym połączył to z alkoholem?

Bo zamierzam otworzyć Weed Bar (Coffe shop) i pytam czy jest sens wprowadzać tam CBD + piwo
  • Odpowiedz
@Deadlyo: blanta tez mozesz spalic ale aby nic sie nie marnowalo najlepiej waporyzowac.Rozluznienie miesni i calego ciala zauwazalne i nie jest to placebo
Zreszta jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial
Cbd teraz zyskuje na popularnosci i bedzie zyskiwac nadal,pozatym ciagle jest to nowosc
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: Skoro daje efekt którego szukam.
Skoro odpręża, to warto będzie dodać to do menu.
BO jest plus, że jest dozwolona i nie jest nawet taka droga.
Vaporyzery też nie są drogie, muszę tylko poszukać takiego, który ma wymienny tani ustnik, żeby można go było myć i dać innemu klientowi z nowym ustnikiem.

@wojciech-dyrets: Czyli po maratonie jarania CBD (nie THC) wciąż czuć jakieś efekty tego.
Super, bo coraz lepiej
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: Myślisz, ze te będ lepsze(mniej kradzieży będzie to pewne)
Są na olejki pewnie te na obrazku.

Podobno są legalne, ale jako, że jest tylko jeden bar w Warszawie to nie mogę znaleźć nigdzie info, że bary są legalne z tym, ale to się od prawnika albo radcy dowiem.
Bo myślę, że pomysł wypali, że jakaś nisza ludzi się znajdzie do tego, żeby tam chodzić co jakiś czas, sami znajomi mówią,
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: Chyba, że kupię bletki w jakieś nietypowe wzory albo zamówię z logo firmy i będzie widać, czy ktoś ma coś spoza baru, a blanty będą skręcane albo przy ladzie i sprzedawcy albo skręcane przez niego.

Bo jak ktoś będzie miał THC to mnie uwalą za to, bo sprzedaję podobne rzeczy.
Bo ochroniarz + monitoring musiałyby być nad każdym stolikiem, żeby było widać co wyciągają z kieszeni etc.
Choć przeszukanie na
  • Odpowiedz
przeszukanie na wejściu wydaje się najlepszym wyjściem


@Deadlyo: raczej zniecheci klientow a jak ktos bedzie chcial wniesc to i tak to zrobi

nad każdy stolik jedna kamera, widać będzie kto co wyciąga i w razie czego, można kamerami udowodnić swoją niewinność.


i to jest najlepszy pomysl moim zdaniem
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets:
Ochronę i tak bym postawił, wiadomo dla jakiegoś seby który poczuje się zbyt mocny w barze.
Takie waporyzery to koszt 1 000zł czy raczej coś 600zł?

Myślę, że jakieś stosowne ostrzeżenia i zakaz na drzwiach by wystarczył, żeby nikt się nie przyczepił, do tego wiadomo jak ktoś ma to albo wypad albo policja, żeby mi nie zamknęli baru zaraz po takiej akcji.
A sprzęt by sami sobie nabijali, albo właśnie
  • Odpowiedz
@Deadlyo:
Kolejny próbuje oszukać system i #!$%@?ć się CBD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coffee shop z CBD imo nie ma większego sensu, chyba, że znajdziesz stałych klientów z silnym placebo albo małolatów chcących poszpanować. Każdy kto próbował THC, nie zadowoli się CBD, a to mityczne "odprężenie" po CBD też jest ostro przereklamowane.
A policja jak to policja, oczywiście będzie Ci truć dupę, tego możesz być więcej niż
  • Odpowiedz
@RatedR: Ale Ja nie chcę robić czegoś gdzie się ludzie upalą jak świnie.
Nie liczę nawet, że 0.19THC w jakikolwiek sposób zbetoni kogokolwiek.

CBD jest dla osób, które się odprężyć chcą, a nie dla palaczy, którzy liczą, że CBD go uwali jak THC
  • Odpowiedz
CBD jest dla osób, które się odprężyć chcą, a nie dla palaczy, którzy liczą, że CBD go uwali jak THC


@Deadlyo:
Rozumiem, tylko zwracam uwagę na fakt, że CBD nie jest ultra atrakcyjne. Może ma jakieś efekty, nie neguję tego, ale czy na tyle, żeby zapewnić stałą klientele? Może twój klient uzna, że zamiast płacić za CBD, posiedzi sobie w domu i napije się melisy?
Na twoim miejscu zwróciłbym uwagę na
  • Odpowiedz
@RatedR: Może być nielegalne w wielu odmianach, pewnie są jakieś porządne ograniczenia albo wagowe albo co do składników.
CBD jednak jest dobre, poza tym nie ma to być jedyny aspekt lokalu, bo bary z sziszą bardzo dobrze działają.
  • Odpowiedz