Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi pracujących w PWC lub innym big4. Czy jak wymagania mają np. 4 lata dośw. zawodowego i bdb angielski, a ja mam powiedzmy z 3 lata dośw. i angielski taki B1/B2 to jest sens aplikować? Chyba mnie na czarnolisto nie wpiszą ? :P

Ogólnie stanowisko w geoanalityce więc nie sądzę, żeby tam milion CV mieli wysyłane.

#praca #big4
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JessPinkman: Prosta sprawa. Pracuje w małej firmie (z 30 osób) i nie wiem jak to jest w korpo. Co ludzie się rodzą z informacjami o korpo? Idąc tokiem rozumowania, że powinienem znać odpowiedź bez pytania trzeba założyć, że taką wiedzę się z mlekiem matki "wchłania" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@schreder Sens zdecydowanie jest. Ewentualnie, może by się trochę mogli do tego angielskiego przyczepić, ale jeśli chodzi o doświadczenie, to bardziej się liczy jaką masz wiedzę, niż ile lat na CV.
  • Odpowiedz
@aka472: Akurat to tak napisali, że ja dokładnie nie wiem co oni chcą na jakim poziomie. Temat rozległy, ale do ogarnięcia. Dzięki za info. Co prawda na razie nie startuje, ale nie wykluczam w mniej lub bardziej odległej przyszłości będę się starał.
  • Odpowiedz
  • 1
@schreder Dodam jeszcze - nie ma co się przejmować, że na czarnolisto wpiszą - w jednej z firm, w których pracowałem, można było raz na pół roku podchodzić do rekrutacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@theEconomist a orientujesz się generalnie jak w pwc jest z zarobkami mniej więcej? Chociaż to pewnie zależy i od działu i na pewno od stopnia (starszy specjalista, manager itp)
  • Odpowiedz
@schreder starszy konsultant w działach advisory, to z reguły zarobki rzędu 12-15 kPLN brutto, ale przez to, że nie jest to standardowe, typowe stanowisko advisory, to zarobki mogą się trochę różnić.
  • Odpowiedz
  • 0
@theEconomist ok dzięki. To jeszcze ostatnie pytanie. CV lepiej po polsku czy angielsku? Chyba jak ogłoszenie po pl to i cv? Generalnie chyba lepiej nie wysyłać w eng jak nie jestem mega mocny w angielskim bo mogę odpasc już na etapie czytania cv xd
  • Odpowiedz