Wpis z mikrobloga

Jeśli chcecie poczuć się jak mieszkańcy Prypeci ewakuowani z miasta po katastrofie, to polecam podróż przy pomocy PKS Przasnysz.

Nie dość, że przejedziecie się pojazdem z epoki, to jeszcze w lato, przy braku klimatyzacji, siedząc od nasłonecznionej strony, będziecie mieć twarze czerwone jak pierwsi strażacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego całe miasto wygląda jakby coś tam przed chwilą wybuchło, więc wrażenia 10/10 XD

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #czarnobyl #ciekawostki #autobusyboners
S.....i - Jeśli chcecie poczuć się jak mieszkańcy Prypeci ewakuowani z miasta po kata...

źródło: comment_LYy20A9lIFZV6NC09OaA8ArrkNEkK0NL.jpg

Pobierz
  • 89
@Lardor: na trasach, którymi jeździłam, tak jeździli. Nie wiem z czego to wynikało, może dlatego, że nikt nie aktualizował rozkładów jazdy i nie mogli jeździć szybciej, bo byliby na przystankach przed czasem, a może chodziło o spalanie, ciężko mi powiedzieć. W każdym razie, trasę ok. 7 km przejeżdżały w ciągu 15 min. Pozdrawiam wspomniany PKS Przasnysz xD
@Lardor: Znaczy się już to jakiś czas temu pisałem, ale chodzi o to, że taniej jest reanimować bez końca stary autobus niż kupować nowy albo pchać się w młodszą używkę. A H9 jest bardzo prostą konstrukcją, poza tym jest lekki i ma świetne zawieszenie – nie, że komfortowe, ale H9 wjedzie po prostu wszędzie. Dlatego kiedyś był bardzo cenionym autobusem w rejonach z kiepskimi drogami. No ale teraz, gdy spora część