Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki z emigracji jadę na 2,5 miesiąca do Anglii do pracy (okolice Londynu), no i pytanie jak powinienem rozwiązać kwestie internetu? Lepiej załatwić sobie coś w Polsce i korzystać że UK jest jeszcze w UE, czy ogarnąć internet na miejscu?
#emigracja #anglia #uk #kiciochpyta
  • 20
  • Odpowiedz
@Arke: With Always On* you get 20GB of data usage per month at full 4G speed. After 20GB of data used you'll experience a reduced data speed of 384kbps from 8am to Midnight. You may notice that activities which require high amounts of data, like HD video streaming, will be slower. From midnight to 7.59 am you’ll have a data allowance at full speed.

Tak wyglada te unlimited xD
  • Odpowiedz
@Arke ale to spoko wygląda, jak coś chcesz pobrać to w nocy, Netflixa na telefonie też mozna odpalić żeby coś pobrał w nocy a poza tym pewnie domowy będzie net jeszcze stacjonarny, 20gb plus potem spowolniony nieograniczony to chyba dużo i da radę wytrzymac :p
  • Odpowiedz
@Arke: Nie idź na taniochę. W pierwszych tygodniach jest bardzo cięzko, dlatego liczy się niezawodność. Kup sobie kartę EE - jest trochę droższa, ale ma najlepszy zasięg w UK - sprawdzałem three, VOXI, vodafone, lyca ("panie idź pan w #!$%@? z tą siecią, wyłączyli mi kartę na tydzień - musiałem zmigrować swoją kartę na drugi starter i wtedy zadziałała - tydzień bez internetu i ani słowa przepraszam)...
EE najlepsza. Ewentualnie jak
  • Odpowiedz