Wpis z mikrobloga

Wszystko wporzo, ale mediana z kopert 500zł?

Nie wiem czy tak urosło, a może to zależy od regionu (Śląsk here), ale jak brałem ślub 5 lat temu to mediana z kopert była jakieś 250zł?
No ogólnie nie patrzałem kto ile dał (ogólnie mam taką awersję od komunii, że rodzina zawsze była ciekawska, a kto ile dał a czemu tak mało itd. więc pierwsze otwierałem i wysypywałem pieniądze na kupkę, a potem czytałem
@TEN_PLUS_NIE_ZNACZY_NIC: no to gratki ale tak jak mówię, moje wyliczenia też nie są z palca bo właśnie wesele organizuje sam ;) chyba że mówisz tylko o tych 4 rzeczach które wypisałeś a resztę np. ktoś inny opłacił to wtedy się mogę mniej więcej zgodzić (chociaż i tak to bardzo tanio, zazdroszczę że udało się tak tanio wszystko zorganizować)
@TEN_PLUS_NIE_ZNACZY_NIC: Naprostuję Cię:

- sala na 120 osób - muzykanci - żarełko - alkohole Wszystko zamyka się w kwocie 30 000zł.


To chyba podkarpacie bo u mnie musiałbyś za to dać co najmniej ze 45.000 zł. A co z noclegami dla gości przyjezdnych? A co z sianem dla klechów, suknia ślubna, garnitur, samochód? Te ostatnie to może być i dodatkowe 10.000 zł...

A z kopert mediana to 500zł + ludzie extra
Jak ktoś mi powie, że wzięcie kredytu na wesele to głupi pomysł, to ja mu powiem:

- sala na 120 osób

- muzykanci

- żarełko

- alkohole

Wszystko zamyka się w kwocie 30 000zł.


@TEN_PLUS_NIE_ZNACZY_NIC: XD pomnóż razy 2 i będzie się zgadzało