Wpis z mikrobloga

Żona jest chora, postanowiłem jej pomóc i 3 jej nowiuśkie sweterki wyprać - Zostaw, odpoczywaj, ja wiem jak działa pralka

Zgadnijcie kto wyprał oba w 90*C?


A kto jedzie za tydzień po 3 nowe?


A kto teraz zmieści się w sweterki?


#truestory #logikaniebieskichpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
@chrominancja: Ja też wielu rzeczy nie wiedziałem jak wyprowadziłem się z domu, nikt mi nie pokazał jak działa "bo jeszcze popsujesz".

Nie wiedziałem jak odkręcić koło w samochodzie, jak ugotować rosół ale nie czułem się jak inwalida bo przecież nigdy tego nie robiłem.
Jak przyszła pora żeby coś naprawić czy ugotować to wystarczył szybki research w google i już wiedziałem jak.

A partnerce zajęło 2 minuty aby wytłumaczyć mi co można prać w jakiej temperaturze, to nie fizyka
  • Odpowiedz
@KornixPL: co do dyskusji która się tu pod tym rozwinęła. Wielu ludzi nie umie takich prostych czynności przez własnych rodziców. Bo rodzic woli sam coś zrobić niż dać dziecku bo popsuje /pobudzi. Albo rodzic stoi nad głową i ględzi. Ale wszystkiego i tak można się nauczyć z YouTube po wyprowadzce z domu rodzinnego. Ot. To co Ty tu popełniłeś to właśnie była typowa nauka. Następnym razem już będziesz wiedział jak
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Jak tak piszesz to coś w tym jest. Tutaj w tym mieszkaniu - naszym własnym - pierwszy raz używałem wiertarki, przez co chwilę później nauczyłem się łatać dziury w ścianie, fachowcy uszkodzili mi drzwi co zauważyłem dopiero po tym jak wyjechali to kupiłem masę szpachlową i farbę do mebli i szlifowałem do kupy z 3-4 dni, bo coś było nie tak i teraz to jakoś wygląda.
W domu rodzinnym
  • Odpowiedz
@dr_Acula: Teraz sam będę mógł przegłosować wszystkich i rządzić całym krajem ( ͡º ͜ʖ͡º) - a nie, czekaj...
Rozumiem, że tylko ja popełniam błędy i tylko ja się uczę - w takim razie zapal kadzidełko mojej żonie, że jeszcze ze mną daje radę
  • Odpowiedz