Wpis z mikrobloga

Co do tego co menel sobie popijał dziś rano to ja od razu wiedziałem że to jakaś zerówka musi być. Ciężko jest mi uwierzyć w abstynencję menela ale najwidoczniej coś takiego ma (jeszcze) miejsce.
Sam mówił, że zwykłego piwa pić nie będzie ale zerówka go kusi jak majora nitro, więc to było kwestią czasu aż zacznie takie pić.
Jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że powoli menel zmierza do powrotu do picia, najpierw było 0 olkoholu, potem nieśmiałe żarty o piciu, potem że może zerówkę spróbuje ale mamy go nie kusić a teraz zaczął ją pić. Daje max miesiąc i menel przerzuci się na zwykłe piwko. Najpierw jedno, będzie się tłumaczył że to tak tylko aby organizm dał mu spokój a dalej to wiadomo co będzie.
#kononowicz #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski: alkoholik, który popija browara w swojej miejscówce gdzie chodził walić browary od kilku lata zaraz o 5 rano, teraz przyłapany wypiera się tego. Tak jak wcześniej wypierał się że nie będzie pił nawet zero % bo mu się przypomni xD Menel ściemnia, takich zdjęć będzie przybywać, tak jak historii widzów, którzy go widzieli i wyjazdów jareczka z których nie ma żadnych filmów jak przedwczoraj. Chociaż są na tagu jego
  • Odpowiedz
@William2290: Jednak dziwne jest to, że walił zerówkę na widoku, nawet najgłupsza osoba na starosielcach czyli major wali rozpuch w lesie bo wie że powinien się ukrywać z tym a menel ma to gdzieś czy ktoś go zobaczy czy nie xD
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski: poszedł w swoją ukochaną miejscówkę, na tory w sobotę rano gdzie powinnien być zerowy ruch. Miejsce gdzie chodził od lat, dodatkowo temat go wkur*ił bo na lajcie peplał o tym przez cały początek wymyślając bzdety że łatwo nas wkręcać xD (doszło nowe powiedzenie menela udowadniające jego wysoką elokwencje "łykacie jak nietoperze" xD )
@piSSowiec39: no tą teorie to sam jareczek obalił twierdząc że to browar 0% był
  • Odpowiedz
@William2290: zerowy ruch? tam ciagle ktoś łazi. ta ławka jest tuz obok "mostu", który prowadzi na drugą stronę Śtarosielc. Nawet Meksyka nie posadzam o taką głupote, żeby akurat tam postanowił spożyć poranne piwerko z %%%
  • Odpowiedz