Wpis z mikrobloga

@minecraftkoxik2008: oh boi, modowanie fallouta 3 i nv to zabawa dłuższa niż samo granie. Poszukaj w guglu jakieś superhiperduperultimate poradnika do modowania new vegas, powinien być gdzieś opisany na steamie. Korzystałem z niego dawno temu i wszystko chodziło przepięknie ( ͟ʖ)
@Sagez: nie no, takie mody to chyba opcjonalnie na jakies kolejne podejscia; dodam, ze na chwile obecna gra sie swietnie, nawet na angielskiej wersji (nie chcialem miec mixu polsko angielskiego przez mody), a jedyne co przeszkadza to stary 32bitowy silnik i niemilosierne scinki podczas walk w ktorych bierze udzial 5+ osob
zainstalowalem tez sobie rudy enb i jakies teksturki hd, nie wyglada to wcale tak zle
@Sagez: kurde ja mam tak samo z niektorymi grami, saga gothic albo chociazby wiedzmin 3, czasem chcialbym obudzic sie i nie znac ich praktycznie na pamiec (,)
a tutaj screen z zabijania mrowek mutantow na jakims torze rajdowym gdzies posrodku niczego
powiesz mi tez czy jest jakas statystyka w ktora warto pakowac niewazne co? na chwile obecna mam 7lvl, 40 w speech, 40 w handel mimo ze
Pobierz minecraftkoxik2008 - @Sagez: kurde ja mam tak samo z niektorymi grami, saga gothic al...
źródło: comment_K7Eajok3ieRvO6eLPqgYnlH4Fu8JB09f.jpg
@minecraftkoxik2008: z miłą chęcią pomogę. Wszystkiego nie wymaksujesz, musisz wybierać - wiadomo, że Speech generalnie wygrywa grę (minispoiler - Barter też może!), jedną umiejętność bojową rozwiń wysoko, no i nauka też jest dobrym wyborem (w grze jest dużo komputerów i hackowania). Najmniej opłaca się rozwijać Survival albo Unarmed. Skradanie potrafi być bardzo mocne, możesz większość gry przejść potem na krytykach z ukrycia. To jest wręcz za mocne. Lubię też inwestować w
@Sagez: unarmed zgaduje ze wybierasz gdy grasz postacia stricte melee, do skradania na chwile obecna mam w okolicach 40 i mam mieszane uczucia - raz moge sie skradac 10m za kims i walnac kryta, drugim razem widac mnie mnie z kilometra w nocy xD nie wiem czy warto w lockpicking cisnac, duzo punktow trzeba wydac ale wszedzie znajduje jakies zamki na poziom 50 czy 75, a ja mam cos ponad 30
@minecraftkoxik2008: nie polecam rozwijać lockpick na tym etapie, trochę szkoda punktów. Będziesz grał w DLC? Snajperkę da się zrobić wcześnie bardzo, jeżeli kupisz varmint rifle night scope w Goodsprings albo w Novac. Jeżeli chcesz bez problemu mieć dobrą broń to podejdź aż pod miasto New Vegas i obrabiaj trupy. Pod Novac też można co nieco znaleźć, często tam walczą. To tak bez spojlerów.