Wpis z mikrobloga

Dawno temu grałem w MtG, ale sprzedałem kolekcję. Myślę nad powrotem do hobby, bo pojawiły się fajne platformy typu MtG:Arena, ale zastanawiam się - czy zakupy fizycznych kart dają jakieś bonusy w aplikacji? W Pokemon TCG są kody, dzięki którym dostaje się karty w Pokemonach Online. Istnieje coś takiego dla MtG?
#magicthegathering #mtg #pokemontcg
  • 5
@singollo: tak zdaje się że w niektórych zestawach są kody do areny

Physical MTG Codes

There are also codes inside certain physical Magic: The Gathering packs and decks.

For Guilds of Ravnica, purchase the Ral Zarek or Vraska Planeswalker decks to receive a unique code that gives you access to that Planeswalker deck in Magic: The Gathering Arena. (Expires July 1, 2020)

For Ravnica Allegiance purchase any Planeswalker deck to receive
@singollo: w niektórych produktach są kody na draft lub sealda, zależy jak się twórcom wymyśli.

1 kod na 1 konto.

I czegoś takiego że wpisujesz kod z boosterka i dostajesz te karty w arenie (albo boosterek) to nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@singollo: ale MtG: Arena to naprawde dobra opcja na granie magicka w standardzie, najlepsze co spotkało mtg ostatnio, bardzo dobra gra, ktora pobiła sporo konkurencji w postaci innych karcianek jak odpalili bete i po co wydawac kilkaset tysięcy zł za fizyczną talię (chociaz raczej to sa talie na turnieje, niz do grania w pokoju ) skoro mozna za darmo* pograć nią w Arenę.
*jak troche pogrindujemy, albo rzucimy na start ze