Wpis z mikrobloga

Piszę to po to, żeby się trochę pochwalić xD Mam prawie 33lata, a moja żonka ma 26lat. Razem kumulując zarobki w tym miesiącu zarobiliśmy 65k na rękę bo premia ale takto co miesiąc 40k. Czuję się dumny trochę mimo że dalej jestem #!$%@? sknerą i kitram każdego grosza i zliczam paragony raz w miesiącu xD
#zarobki #finanse #pieniadze
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartez_94: nie chodzi o jachty, bo to sa tez tylko rzeczy ale realny wplyw na cokolwiek. Przy zarobkach 40k mozesz sobie kupic troche wiecej troche drozszych rzeczy i jak nie szastasz kasa to miec w miare poczucie bezpieczenstwa finansowego nawet w razie problemow.
  • Odpowiedz
@4x80: a kto powiedział że to wpływ jednego dnia? to po prostu przychód za miesiąc.
@r4do5: nie wiem po co mi to piszesz, wiem że nie jestem bogaczem, nie mam jachtu i samolotu tylko dobry samochód i mieszkanie
  • Odpowiedz
@cucaracha: No to spoko. Na pewno finansowo jestes w miejscu, w ktorym ja bylbym bardzo zadowolony. I jestes w okolicach 1 promila najlepiej zarabiajacych Polakow, wiec robisz to dobrze.
  • Odpowiedz
  • 41
@cucaracha "biedaku"

Ty miałem cie za doroslejszego. Albo wrzucasz zdjecia cy kow swojej "zony" albo rzucasz takimi miernymi tekstami xD

Krec sie krec pajacu na plusy xD
  • Odpowiedz
a kto powiedział że to wpływ jednego dnia?


Nie wiem ale na pewno nie ja.

to po prostu przychód za miesiąc


Liczony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@cucaracha: może i żyjesz ponadprzeciętne ale chwalenie się zarobkami na portalu z smiesznymi obrazkami to bieda umysłową ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz