Wpis z mikrobloga

#art #sztuka #grafika #gry #tyranny

jako, że ostatnio przypomniałem sobie o istnieniu tej gry, a grafiki w niej zawarte były świetne i oryginalne, to wrzucam parę ich tutaj. bo why not, nie?

poza tym, to jedyna gra, w której mogłem spełnić swój fetysz bycia złym człowiekiem i nie musiałem słuchać umoralniającego #!$%@?. wręcz mnie chwalono za to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w komentarzach więcej.
atteint - #art #sztuka #grafika #gry #tyranny 

jako, że ostatnio przypomniałem sob...

źródło: comment_W2E5f8luufoeMwIRVCdZliZ5xYNPcFrk.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@atteint: Ale mam przypominanie. Co prawda nie grałem w Tyranny ani sekundy, ale swego czasu pracowałem przy jej polskim tłumaczeniu, dzięki czemu znam sporą część fabuły. Jeden z najprzyjemniejszych projektów, w jakich brałem udział.

  • Odpowiedz
@wezowy: szczerze powiedziawszy to jeden z najlepszych RPG w jakie grałem. bardzo szkoda, że gra nie była popularniejsza, bo zdecydowanie zasługuje na to, jak i na kontynuację.
ciekawy świat, ciekawa fabuła, ciekawa stylistyka, ciekawa mechanika. chyba wszystko mi w tej grze odpowiadało, a stary już jestem i wybredny. swoją drogą troszkę zazdroszczę takiej pracy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atteint: nie ma jak to obiecać pobitemu dowódcy darowanie życia w zamian za informacje, wyciągnąć z niego wszystko co wie, a potem poderżnąć mu gardło i zostać pochwalonym za rozsądek :D
  • Odpowiedz