Wpis z mikrobloga

Siemano mirasy z #prz #politechnikarzeszowska planuję składać na #logistyka i zwracam się z pytaniem do Was, czy ogólnie jest spoko tutaj na uczelni i czy polecacie ten kierunek u Was.
Dużo osób mnie w sumie namawiało, żeby celować w Kraków i mimo że mnie ciągnie bardziej w strone #rzeszow to sam już nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 35
  • Odpowiedz
@pawciok_: z tego co pamiętam to mniej więcej: podstawa matmy 86, angielski 98 podstawowy, 64 rozszerzony, geografia 64, nie wiem jakie były wymagane przedmioty nawet xD
  • Odpowiedz
@pawciok_: jak masz jakieś konkretne pytania to napisz, w wolnej chwili odpowiem. Ogółem jak się rekrutowałem, to zarówno na dzienne jak i zaoczne. Byłem gdzieś 5 od końca na liście na dzienne, a wyniki wszystkiego miałem w okolicy 70-72% włącznie z rozszerzeniem z GEO. Może da Ci to jakieś odniesienie. W sensie dostałem się na dzienne, ale i tak poszedłem na zaoczne.
  • Odpowiedz
@pawciok_ zdecydowanie nie polecam tej uczelni. Co prawda jestem na innym kierunku ale wszedzie jest to samo. Przez 3 lata studiów nie spotkałam się z minimum szacunku do mnie jako czlowieka. Robią tam co chcą, mowia otwarcie ze jesteśmy idiotami, do niczego sie nie nadajemy. Gdybym mogla cofnąć czas, nigdy w życiu bym sie tam nie wybrała
  • Odpowiedz