Wpis z mikrobloga

Znacie jakies miejsce przy jeziorze gdzie mozna rozbic namiot i legalnie rozpalic ognisko i jest na tyle nieznane, ze w weekend nikogo tam nie bedzie? Max ok. 100 km od #poznan ? Znalazlem dwa spoty w sierakowskim parku, ale chce miec wiecej jesli sie okaze, ze jest tam duzo ludzi.
  • 4
  • Odpowiedz
@Denx: Znajdź jezioro i dzwoń do nadleśnictw okolicznych terenów. Jeśli jest zakaz to od nich a jeśli potrzebujesz zezowlenia to też od nich. Po prostu zlokalizuj sobie jezioro i pogadaj z leśniczym.

P.s. Czarne w okolicach rogoźna to magiczne miejsce wyrwane od zgiełku, okolice też. Tylko nie wiem jak z dostępnością przy brzegu. Dzwoń i się pytaj.

Możesz też zadzwonić do koła wędkarskiego https://dlaryb.pl/ raczej będą wiedzieć. Kup sobie wędkę,
  • Odpowiedz
@Denx
@co_za_roznica
@ZarazSieRozkreci

Na czaswlas.pl jest interaktywna mapa obozowisk i miejsc, w których można palić ognisko. Ja dzisiaj natchniony tym wpisem zrobiłem risercz terenowy i jutro spróbuje pobiwakować z psem na dziko, tj. wjeżdżając nielegalnie samochodem do lasu, trzymając psa bez smyczy i jedząc jedzenie z grilla. Zdam relację i podam koordynaty jak wypali.
  • Odpowiedz