Wpis z mikrobloga

Oglądałem Bystrzaka, Magicala, Rafatusa, ale tak naprawdę chyba na #szkolna17 poziom absurdu sięgnął zenitu. 3 meneli, każdy inny - władczy Kśek, posłuszny do czasu RODO, niepokorny struś. Jeszcze ciekawiej w sprawie redaktorów, uczuciowy jak młody Werter Paweł z Warszawy, zimny i kalkulujący geniusz komputerowy Sławek w przeszłości zwolniony z ogromnej korporacji chcący się teraz odegrać, białostocki dr House buntownik Fiodor i obserwujący wszystko z boku jak mentor Mexicano. Okuratny film by z tego powstał.
#kononowicz #patostreamy #major #suchodolski #mexicano
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kafarafka: Pierwszy redaktor bawił się w politykę, jeden z obecnych jest reżyserem, brat był jeszcze większym wariatem od Warmianina (który sam grał w filmie), a z góry przygląda się wszystkiemu pradziadek Piłsudski, jak wszyscy chcą przejąć dobytek na Szkolnej. Tam są takie poziomy absurdu, że Benny Hill i grupa Monthy Pythonów lepszego by nie wymyśliła.
  • Odpowiedz
@maciekqtno: Pierwszą aferą jaka mi się kojarzy to Armia Terki i płot wyższy od płotu ludzkiego (nie wiem w jakiej chronologii to było), więc samych początków szkolnej faktycznie nie pamiętam.
  • Odpowiedz