Wpis z mikrobloga

Pytanie do wykopków związanych z #fotografia
jakie są Wasze doświadczenia ze słynnym serwisem
#canon
CSI/Proclub na Żytniej w #warszwa?

5D zaliczyło beton i potrzebna jest wymiana stopki na lampę i ogólna weryfikacja uszkodzeń. Pucha na gwarancji jeszcze to bym wolał autoryzowany punkt.
  • 10
@Ramox: Ja byłem dwa razy. Profesjonalnie zrobiona robota. Bardzo dobrze złożony korpus. Fakapy zdarzają się wszędzie i o nich się mówi. Jak jest dobrze, to zakładamy, że tak miało być i nie chwalimy w internecie.
@Ramox: teraz doczytałem, że pucha zaliczyła beton. Nie jestem pewien czy podciągną to pod gwarancję, mogą uznać winę użytkownika. Nie mniej ja wysyłałem chyba z 5 razy sprzęt, zawsze wracał w dobrym stanie i robili co mogli by działał jak należy. Nie wiem na ile to ma wpływ na przebieg naprawy, wysyłałem poprzez sklep, gdzie kupowałem sprzęty.
@JezelyPanPozwoly na pewno nie gwarancyjna. Tylko o to chodzi by nie wrocil w stanie gorszym niz byl xD ale jak mowisz autoryzowany w końcu. Musi być dobrze :) upadl to trzeba placić.

Na infolinii canona kazali zglosic naprawę w proclubie na stronie.
@Ramox: Nikon też ma autoryzowany punkt, ale z legend o ich serwisie można by książkę napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie dużo zależy od tego w ręce jakiego technika trafi pucha. Od strony formalnej wszystko było jak należy, było pisemko co wymienili, wrażliwe elementy jak ekrany zaklejone były przez nich folią. Także szybkiej realizacji i powodzenia!
@JezelyPanPozwoly Dzięki Qmplu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Wygląda na to ze pucha działa normalnie tyle ze gorąca stopka do wymiany i fragment obok ukruszony . Ale maly element do wymiany. Chwała ze z gripem był to grip zamortyzował mocno.
Chyba ze cos jeszcze ustalą.