Wpis z mikrobloga

@takijeden1: najlepszym dowodem na brak jakkości tvk jest kara od uokik.

@Vertha: W moim przypadku tvk była bardzo droga w stosunku do netii. W netii mam mniej awarii niż miałam w tvk. No i netia nie liczy sobie 100 zł za brak kartonika na modem :)
@takijeden1: dostali później jeszcze jedną za niedotrzymywanie warunków umowy w kwestii prędkości internetu (trudno mi szukać na telefonie).
Ja się z nimi rozstałam i nie tęsknię. Jeszcze parę lat temu stabilność połączenia internetowego pozostawiała dużo do życzenia. Dziwnym trafem przerwy w sostępie intwrnetu zwykle były mniejsze niż 24 godziny (bo powyżej doby można było walczyć o zmniejszenie rachunku). A te kary za brak kartonika to już szczyt bezczelności.
@Vertha: 11 lat z TVK i pamiętam z 3 awarie że im coś walnęło. Cała reszta czasu - zero problemów.

Mam również wielu znajomych z TVK którzy bardzo dużo marudzili że mają 600+MB/s i nie działa im internet pełną prędkością. Za każdym razem debilem okazywał się mój znajomy który albo miał kartę WiFi do 300MB/s, albo #!$%@? router b/g bez Nki, albo kartę na USB 2.0 (realnie obsługuje 220 MB/s). Jeżeli