Wpis z mikrobloga

Czy Madzia nie mówiła ze kilka razy widziała się z maffashion, ale nie są bf? Coś mi się wydaje że maff ciągnie wszędzie gdzie trochę fejmu i nawet Madzia jest konfjuzd #bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przygarnijkropka: Madzia nawet w niedzielę oglądając ten swój finałowy filmik, jak któryś z chłopaków (Bartek chyba) zapytał ją o Maff, kto to jest to odpowiedziała "Julia, taka moja znajoma. Blogerka modowa."
A tu proszę w 4 dni Maff usilnie chce kilka leveli znajomości przeskoczyć.
  • Odpowiedz
@przygarnijkropka: ten Milex czy któryś z nich mówił że Madzia nie jest blisko z Maffashion a dla Madzi jak zawsze wszyscy są friend to po filmiku w finale mówiła że to jest hej koleżanka ale ja się nie zaglebialam w ten temat
  • Odpowiedz
@Moja89: No właśnie nawet Madzia, która wszystkich kocha i ze wszystkimi się przyjaźni przecież, nazwała ją znajomą. Czyli tłumacząc to na normalny język może się widziały parę razy
  • Odpowiedz
@Zabajka: Maff dodała do znajomych Madzie na insta w dzień finału. Może będą mieć tego samego Managera ale wydaje mi się, że znajomi Madzi działają za nią i kierują jej karierą.
  • Odpowiedz
@Juliettee: Akurat to nic złego. Oni dobrze mają te kariery porozkręcane więc niech jej pomagają. Zresztą ta agencja PRowa też ją chyba wzięła pod skrzydła. Tak jak i Igora zresztą.
  • Odpowiedz