Wpis z mikrobloga

@Goglez: Hehe wiele sytuacji w tej grze miałem by zaczynać odnowa, kryzy gdzie już zajął pół galaktyki, dwa imperia w sojuszu które rozbierały mnie z dwóch stron itp, nauczyło mnie to jednego, nigdy nie zaczynać od nowa, wtedy dopiero gra nabiera smaczku i radości, a o dziwo gra jest tak skonstruowana, że można wyjść z każdej opresji zwycięsko. A tutaj będzie ciekawie zastanawiam się czy jakieś inne imperium mnie odkryje, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzaskul: Do napędu skokowego jesteś uziemiony, nie dość że będsiesz potężnie zacofany, to ta gra będzie niewiarygodnie nudna, przecież tu nic do roboty nie ma, poza czekaniem aż uzbierasz surowce na jakiś budynek czy badanie Ci się zrobi, poza tym nie będziesz miał szans mając ze 3 czy 4 planety (no chyba że masz wielu przeciwników gdzie każdy ma mało planet), noi masz ryzyko Wielkiego Chana.
Edit: no ale oczywiście to
@Goglez: zawsze gram z opcją najmniejszej ilości planet, wiec zapodam habity szybko i nie powinienem zbytnio odpaść pod tym względem, dodatkowo wszystko będę ładował w naukę więc odskoczę z nauką dość dobrze do czasu aż będę wstanie zbudować niszczycielską flotę wtedy przeorganizuje gospodarkę i ruszę na podbój. Nie zapominaj o tym że bazy, flotę itp mogę olać na długi czas skupiając się na innej dziedzinie gospodarki, daje to pewien komfort i
@Dzaskul: Jeżeli ktoś zainteresowany to przedstawiam pokrótce sytuację:
- Ustawienia : Galaktyka średnia (600) maksymalna ilość AI i Upadłych poziom trudności admirał , minimalna ilość planet do zamieszkania tryb ironman. Reszta ustawień domyślna.

Plan rozwijać się do 2300 w samą naukę , od 2300 przeorganizowanie gospodarki w szybką produkcję jednostek.

Rok 2300 plan się udał i w tym roku pierwsze cywilizacje dowiedziały się o istnieniu syndykatu zbrodni.

Sytuacja wyglądała następująco ich
Dzaskul - @Dzaskul: Jeżeli ktoś zainteresowany to przedstawiam pokrótce sytuację:
- ...

źródło: comment_qf8B2l6r0sdxfglCFxloAlisLaVvtwjT.jpg

Pobierz
@Dzaskul:

Rok 2350 chanat zlikwidowany pierwsza cywilizacja na wykończeniu 4 miejsce w rankingu 3 pierwsze to upadłe imperia.

Pokrótce gra w takim położeniu daje pewne fory , fakt nie można odrazu się rozrastać, ale odskoczenie od AI pod względem technologi jest olbrzymie szczególnie, że nie gram rasą nastawioną na technologię. Do kryzysu nie przewiduje poważniejszych problemów z podbojem całej galaktyki.
Dzaskul - @Dzaskul: 

Rok 2350 chanat zlikwidowany pierwsza cywilizacja na wykończe...

źródło: comment_cdlStQnwXHArLrHePSVyqJcsBONcUme0.jpg

Pobierz