Wpis z mikrobloga

@graf_zero: Chodzi O MNIE... zawsze idę po lewej...i zawsze jestem szybciej przez to na górze. Kto chce stać niech stoi...po prawej. Jeżeli mamy pik to zgodzę się, że stanie, ciasne jeden obok drugiego sumarycznie będzie wydajniejsze...ale jeżeli patrzę na siebie to jak już zostało wspomniane...IDĘ LEWĄ STRONĄ.
  • Odpowiedz
@illuminatiie: Poprzez fakt że OCZEKUJESZ że lewa strona będzie wolna, zmniejszasz ilośc osób które na schodach mogą się naraz znajdować. Ponadto przy twoim modelu prawa strona jest dużo bardziej obciążona co może zmniejszyć zywotność schodów.
  • Odpowiedz
@graf_zero: onwóg prawda! Niby w jaki sposób zmniejszasz przepustowość schodów i ilość osób, które się znajdują na schodach? Czy widziałeś kiedyś żeby na ruchomych schodach stały przynajmniej 2 osoby na tym samym stopniu, jeszcze sobie nieznane? Bo ja w życiu, a żyję ponad 30 lat, Karynki jak są w galerii to stoi jedna schodek wyżej, druga schodek niżej, jedna po lewej, druga po prawej i pitolą głupoty aż miło, a
  • Odpowiedz
@illuminatiie: Przeca ostatnio trąbili wszędzie ze ruchome schody NIE SŁUŻĄ do łażenia i biegania po nich bo może się to skończyć tragicznie (a juz takie przypadki ostatnio były)
  • Odpowiedz