Wpis z mikrobloga

@booolooo: google translate ze strony tanapu:

Nadal pozostaje zamknięty dolinę Javorova z tylnym Meďodoly gdzie szlak turystyczny latem ubiegłego powodzi, uszkodzone mosty są zamknięte i szlaku na skrzyżowaniu pod kierunkiem lysC Parichvost i głębokiej dolinie Liptov część Tatr Zachodnich
Sprawdzić u źródła, takie proste xD dzięki. No cóż, szkoda, zatem zmiana planów. Choć szczerze nie pamiętam tam takich mostów, które mogłyby być na tyle uszkodzone...
@booolooo: formalnie szlak jest zamknięty ale da się przejść: klik
Szlak Doliną Białej Wody w sobotę też był zamknięty, ze względu na usuwanie suchych drzew, zagrażających turystom. Leśniczy mówił, że potrwa to około tygodnia więc jest ryzyko, że w nasz długi weekend tez może być zamknięte. Nie było opcji przejścia, groził mi mandatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba na bieżąco śledzić ich stronę klik i ich facebooka.
A no to już lepsze dla mnie info, o to mi chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak będę schodził Dolina Białej Wody to mi miły Pan leśniczy mandatu nie wlepi :D A miałem z nim do czynienia w majówkę.

Do zrobienia, ale gór bym miał dosyć na 2-3 dni. Kilka lat temu ta trasa to było 75km... Do przejścia na dwa razy z noclegiem w Terrym.