Wpis z mikrobloga

W tej chwili nie. Mam wersję Global i niestety działa tylko angielski na ten moment. Dodatkowo, masz może ten sam problem, że nie można ustawić "wyświetlacza opaski" w Mi Fit? Mam tam pustą stronę bez innych tarcz opaski. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeden gościu na Reddit'cie ma ten sam problem.
@BooB: Chyba trzeba czekać. Próbowałem dosłownie wszystkiego, resetu apki, VPNa, innego regionu, resetu fabrycznego opaski i nic. Dzisiaj miała wyjść wersja NFC Mi Banda 4. Może im się coś popsuło przy okazji aktualizacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shadow_man: no właśnie tez dziś dostałem opaskę i się z tym męczyłem, przynajmniej mamy jasność że nie jesteśmy sami :) także czekać na update ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Metylo: no ja właśnie z mi band 3 przeskoczyłem, po jednym dniu użytkowania ciężko powiedzieć, aczkolwiek kolorowy wyświetlacz jest spoko, nie mogę pobawić się nowymi "skinami" wyświetlacza bo jak kolega wyżej pisał coś jest jeszcze nie teges, język polski jeszcze nie jest chyba wspierany (brak polskich znaków w powiadomieniach). Także lepiej chyba się wstrzymać, a cena pewnie spadnie, soft będzie bardziej dopracowany.
@BooB dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º) sam mam mibanda 3 od 3-4 miesięcy i bardziej obawiam się, że później 3 tak zleci z ceny a teraz nadal jakieś rozsądne pieniądze za nią dostanę a 4 może okazać się tak super że nikt już o 3 nie będzie myślał
@BooB: Udało mi się ustawiając region na Chiny z językiem systemowym angielskim (chwilowo) Po pobraniu jednego watch face'a I ustawieniu. Potem unpair i połączyłem znowu z Polskim kontem : tarcze zostały te do pobrania jak i ta pobrana.