Wpis z mikrobloga

#ankieta #pytanie #homoseksualizm #homopropaganda #swiatopoglad #4konserwy #neuropa

Co myślicie o zjawisku "homopropagandy"? Wiem, niektórzy twierdzą, że nie da się propagować orientacji, bo i tak każdy swoją ma i nie zmieni, innych bolą tęczowe flagi i manifestacje LGBT (nawet jeżeli nazwa "propagowanie homoseksualizmu" nie bardzo oddaje istotę rzeczy), jeszcze inni cieszą się, że ludzie są oswajani z tym zjawiskiem. A co Wy o tym myślicie?

Czy rzeczywiście istnieje propagowanie homoseksualizmu?

  • Tak, jestem atakowany homopropagandą 29.1% (25)
  • Zjawisko istnieje, chociaż nazwa niefortunna 8.1% (7)
  • Nie da się propagować orientacji... 48.8% (42)
  • Ruchy LGBT robią dobrą robotę w mediach 14.0% (12)

Oddanych głosów: 86

  • 4
@Aokx: w Grecji akurat homoseksualizm istniał jako zjawisko i był tolerowany (nawet mężczyźnie przystało mieć kobietę do płodzenia dzieci i chłopca "do kochania"). Ale o małżeństwach homoseksualnych czy zastępowaniu związku m/k substytutem m/m nie było mowy. Kiepski przykład.
@haes82: Co do zmiany orientacji się nie wypowiadam, ponieważ nie mam wiedzy na ten temat.

Natomiast faktem jest, że jest sporo krzykaczy, którzy wciskają temat swojej orientacji na siłę w miejsca, gdzie żywcem to nie pasuje. Nie denerwuje mnie to - bardziej smuci fakt, że dla tak wielu ludzi, to z kim i jak się ruchają jest najważniejszą cechą, jaka definiuje ich osobę. ¯\_(ツ)_/¯