Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fut
Czy jest tutaj jeszcze ktoś na tyle niepełnosprawny, że nie umie grać prime Gullitem? To już mogą druga WL z nim, regularnie wbijam G2, ale kompletnie nie widzę tej dominacji u niego. Probowalem grać nim na camie, cmie, cdmie i ok jest spoko, ale zupełnie nie czuje że gram najlepszą karta w grze za 3 banki :/ marnuje mi non stop jakieś setki, wczoraj nawet nie trafił na pustą bramkę i postanowił sobie jebnac w słupek :D miał ktoś też podobne odczucia?
  • 10
@Mietu u mnie środkowa wersja gra obok Vieiry w 4231 wcześniej grał jako spo ale jak go przesunąłem do tyłu to zaczął dawać więcej często strzelam nim z dystansu po podbiciu sobie pilki. U mnie też sporo czyści z tyłu nie wiem z czego to wynika może jego model
@Mietu: ja mam go od prawie 200 spotkań. Formacja 4-1-2-1-2(2), najpierw ok 50 meczy jako CM (styl shadow) i miałem podobne odczucia, grał b. Dobrze ale nie jak karta za 3mln + marnował setki.
Zmieniłem go na SPO i wg mnie to najlepsza pozycja dla Gullita. Styl hawk, dostaje boost do strzałów i główek (bardzo dużo ładuje z główki z różnych, wg mnie najbardziej op gracz do główek na równi z