Wpis z mikrobloga

@CuminMind: na to wygląda. A załóżmy, że ten podejrzany to akurat nie on... ech. Chociaż z tego co tam wypisują na tych forach, to jakiś konkubent czy były mąż tej kobiety to jest. No i masz. Bawię się w plotki. Nie wiem. Nie powinien nikt nic mu robić jeśli później okazałoby się, że to nie on.
  • Odpowiedz
Też bym chciał go zlinczować, gdyby to był faktycznie on.

@kszyszteex: rozumiem Ciebie, ale na chwilę obecną opinia publiczna nie ma takiej wiadomości. Pewnie jutro poznamy więcej szczegółów co do tego gościa. Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo, że mają właściwego gościa. Mają 48h na przeprowadzenie czynności.
  • Odpowiedz
@CheckEngine: @Hohaj: @kszyszteex: @M1r14mSh4d3: A jeszcze wczoraj linczowali ludzie jakiegoś 55 latka XD sami detektywi i sędziowie. Nie zrozumcie mnie źle, ten 55 latek jest poszukiwany tak czy siak. Ale nie chce by prawdziwy gwałciciel chodził na wolności a gawiedź będzie i tak spała spokojnie bo swoje żale wylała
  • Odpowiedz
@CuminMind: Zgadzam się z Twoim zdaniem. Tamten i tak ma wyrok do odsiadki za czyny pedofilskie. Tu mamy do czynienia z pedofilem mordercą. Obstawiałam, że musiał to być ktoś, kogo dziewczynka znała. 10 latki są już świadomymi dziećmi, dużo rozumiejącymi i jeśli rodzice wyczulali dziecko na zaczepki nieznajomych i jak mają się zachować, to na pewno, gdyby tego człowieka nie znała, nigdy by z nim nie wsiadła do samochodu. Chociaż znowu...
  • Odpowiedz
Tu w Niemczech, w zeszłym roku o mało nie zabili niewinnego człowieka, bo RTL użył jako ilustracji do wiadomości o ekshibicjoniście (pokazał się dzieciom) paru kadrów z jakiejś uliczki... Ludzie skojarzyli gdzie, na nagraniach był starszy gość lvl 60, no i wparowali mu na chatę i prawie zabili. Tylko dlatego, że RTL nie podkreślił, że obrazy z filmiku mają charakter ilustracji... Dlatego sprawiedliwe uczucia ludzi mogą stać się niebezpieczne...
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Chodzi o porównanie zebranych materiałów dowodowych z miejsca zdarzenia i sekcji zwłok.
Jak pasują to ok. Ale tego 55-latka też wczoraj jakiś świadek "rozpoznał:. Chciałbym usłyszeć wydane oświadczenie prokuratora w tej sprawie. Podejrzanych jest zawsze kilku i już kilku zatrzymywali w tej sprawie. Wczoraj 2 innym wrzucili koktajle z benzyną na posiadłość w tej miejscowości.
  • Odpowiedz
@Apox: @M1r14mSh4d3: @CuminMind: skoro Ziobro wydał oświadczenie że faktycznie zatrzymali głównego podejrzanego to dostał cynk ze mają niezbite dowody, sprawa niezwykle medialna więc pomyłka nie wchodzi w grę. Bardzo możliwe że posiadają zapis z kamer na którym widać pojazd i podejrzanego lub on sam był wcześniej notowany i jego materiał genetyczny pasuje w 100%. Mnie ciekawi tylko czy matka była świadoma z kim się zadaje? I czy on czasem
  • Odpowiedz