Wpis z mikrobloga

#firstworldproblems

Ponieważ generalnie nowości (i niezbyt-nowości) na rynku komórek nigdy mnie do przesady nie interesowały, może ktoś tutaj zna się lepiej ode mnie:

Iphone 4,

sony xperia u

lub któryś z samsungów galaxy - mini lub s2?

Nie, nie zależy mi na najnowszych modelach. Telefon musi być trwały (jak na telefony w tych czasach), bez przesadnie delikatnego wyświetlacza.

Wszelkie kryteria pokroju "ładny", aparat w środku itd nieprzesadnie mnie obchodzą.

Koszty na abonament będą przybliżone, więc kryterium ceny też nie jest tak istotne.
  • 17
@Smookie: wiesz, ta tylna obudowa to nie problem. Nawet po drodze do pracy mam naprawdę masę sklepów z akcesoriami do telefonów

Wszyscy posiadacze ajfonów, których poznałam, bardzo je sobie chwalą. ;-)

@Patrol220: żeby było wesoło, początkowa opłata będzie nieco większa niż za ajfona. ;-)

Jakieś argumenty za?:-)

@Karol4722: a mocne to to? Nawet biorąc pod uwagę to, że wyrzucę na telefon więcej pieniędzy niż zwykle, więc pewnie będę go
@yagodah: a nie wiem, mam nadzieje że tak. Jeszcze go nie mam :) Noś telefon w torebce to może Ci tak często nie będzie upadał :) Wszystkie telefony są na swój sposób wytrzymałe, nie powinny się od razu psuć po kilku upadkach
@Karol4722: chciałabym, by mój telefon wytrzymał tak spokojnie ze 2 lata (wolałbym więcej). Słaby telefon jestem w stanie dobić szybciej.

Noo, ale z wiekiem, zwłaszcza kiedy człowiek sam wszystko sobie opłaca, człowiek zaczyna bardziej szanować rzeczy. ;-)

@John112: uzywasz iphone'a? Czy po prostu znasz ludzi, którzy sobie go chwalą?
@Smookie: chowana przez zaciekłego wroga Apple'a musze jednak przyznać, że tak - ajfony mi się podobają. ;-)

A w ofercie mojego operatora taniej mnie i tak wyniesie Iphone 4 niż s2 - nawet po kupnie dodatkowej obudowy. ;-)

(aha, zaczyna się kalkulacja;-)

@John112: jak to często w tych czasach. Obecnie mam przedpotopowo - awaryjnego Lg Shine'a i trzyma tez dzień, półtora. ;-)

@Karol4722: wybór akcesorii mam tutaj tak duży,