Wpis z mikrobloga

A co to za jakiś nowy #ibanez do domu przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polowałem całkiem długo na niebieską wersję kolorystyczną, ale już jej nie produkuja, a czarnych jeszcze jest kilka sztuk w Polsce więc się ostatecznie zdecydowałem na taką
No cóż, wannabe Les Paul, fajny instrument, gra całkiem całkiem, ale coś mi brzęczy struna A i muszę ją wyregulować u lutnika, bo sam się nie znam na tym aż tak
Poza tym ładnie brzmi, ciepło i głęboko (w końcu to mahoń), cóż więcej napisać, enjoy myself ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gitaraelektryczna #gitara #chwalosie #muzyka
Pobierz seeksoul - A co to za jakiś nowy #ibanez do domu przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polowałem cał...
źródło: comment_pavRh41huVqEF3fHJBNDcqNJhnoBveTP.jpg
  • 16
@dajpandolara: też fajna :) również się zastanawiałem nad jakimś Efifonem, ale mam już bas Ibaneza więc pomyślałem, że będzie mu pasować :)
grać to gram gdzieś z 10 lat, ale zawsze brakowało motywacji żeby wejść poziom wyżej więc tak sobie tylko brzdąkam chociaż mam ambitny plan zapisać się na jakieś lekcje i troszkę bardziej poogarniać temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seeksoul o, to jak u mnie. :D Też bym chciał pograć lepiej, ale za cholerę nie mogę się za to wziąć. No brak chęci. ;/ Po zakupie Efifoka miałem chwilę zwątpienia, bo jednak różni się nieco od Ibaneza - cięższa, inny profil gryfu i dostęp do wyższych pozycji (tak, jakbym jeszcze grał solówki xD). Wracam do gry jak tylko wprowadzę się na swoje. Albo zostawię te dwie albo kupię dwie inne, te