Wpis z mikrobloga

#xiaomi #airdots

Mam problem z parowaniem słuchawek. Przestały ze sobą współpracować. Obydwie widać osobno na innych urządzeniach i obie działają niezależenie, ale przestały działać w trybie stereo. Próbowałem sztuczek z youtube typu twardy reset, usuwanie z urządzeń w telefonie i tak dalej, ale nic już nie działa :(. Słuchawki mają miesiąc i przez ten czas działały w miarę dobrze. Ma ktoś jakiś pomysł o co może chodzić?
  • 30
U mnie lewa padła chyba na amen. Gdzieś czytałem, że może być to spowodowane zbyt częstym słuchaniem na jednej słuchawce. Żaden poradnik nie pomaga, słuchawki niby są połączone(np. przycisk na lewej poprawnie pauzuje odtwarzacz) ale w lewej żadnych dźwięków. @Ispov @bordowyzielony jakieś pomysły? :|
Mam podobny problem prawa słuchawka sie paruje z telefonem, lecz lewa nie chce sie parować z prawą. W dodatku swieci ona na białoczerwono. Słychać jeszcze komunikat w chińskim "Hanci".Ktoś wie co sie mogło stać i jak ten problem moge naprawić?
@Drewniak456: wyciągnij z case. 5 sekund wciskasz/dotykasz obie, zapali sie czerwona dioda. Trzymając je blisko znów przycisnij je obie, po 15 sek powinny zacząć migac czerwo biało, trzymaj dalej aż powtórzy się to drugi raz. Rozlacz parę i wyszukaj nowego urządzenia, powinna być tylko prawa R.
@Drewniak456: @lateratyw:
U mnie ta sama sytuacja. Widzi tylko prawą słuchawkę. Nawet gdy rozłączę i włączę lewą słuchawkę to ona widoczna jest jako prawa. Nie ma w niej nawet dźwięku "uruchamiania". Natomiast działa jedynie przycisk start/stop. Myślę, że to wada fabryczna, albo ktoś sobie podmienił w pudełku niedziałającą na nową.