Wpis z mikrobloga

#xiaomi #airdots

Mam problem z parowaniem słuchawek. Przestały ze sobą współpracować. Obydwie widać osobno na innych urządzeniach i obie działają niezależenie, ale przestały działać w trybie stereo. Próbowałem sztuczek z youtube typu twardy reset, usuwanie z urządzeń w telefonie i tak dalej, ale nic już nie działa :(. Słuchawki mają miesiąc i przez ten czas działały w miarę dobrze. Ma ktoś jakiś pomysł o co może chodzić?
  • 30
  • Odpowiedz
Właśnie też miałem ten sam problem. Sparowanie:
1. Wyłączasz bluetooth w tel.
2. Wyjmujesz jedną słuchawkę i naciskasz przycisk- trzymasz około 30 sekund- do momentu aż nie zapali się znowu na czerwono. Wydaje się bardzo długo.
3. Druga tak samo.
4. Wkładasz do pudełka na 5 sekund obie. Włączasz bluetooth, wyjmujesz słuchawki- powinno sparować obie - jest stereo, jednak tel pokazuje że połączył prawą.
  • Odpowiedz
@ktn1337 te parowanie to jest jakaś masakra. Na 5 połączonych 1 działa... Spróbuj jeszcze raz i pewnie zadziała. Teraz też miałem taką samą sytuację. Jak powtórzysz schemat od początku to powinno być ok. Jak nie to jeszcze raz. Słuchawki tanie, fajnej jakości ale z tym parowaniem to jakiś fuckup... Co chwila każda słuchawka żyje swoim życiem
  • Odpowiedz
@bordowyzielony: straciłem cierpliwość i odesłałem na gwarancje.Nie wiem czy brać kasę i kupić qcy v2 czy dać szanse jeszcze raz tym. Nawet jak już raz się sparuja to się rozłączają ?
  • Odpowiedz
Mój komentarz z instrukcją napisałem, bo sam szukałem rozwiązania problemu i na niego natrafiłem. To co opisałem na pewno rozwiązuje problem, ale jest upierdliwe :/
  • Odpowiedz
@ryyj proszę

Co do tematu rozłączania- przestało. Teraz zawsze mi paruje. Czasem jedna słuchawka podczas grania muzyki przez sekundę przestaje grać. A tak to problem zniknął... Czemu- nie wiem. Może przez aktualizacje Xiaomi.
  • Odpowiedz
jak wam się nie chcą parować to przeczyśćcie sobie styki w słuchawkach i w etui najlepiej patyczkiem do uszu nasączonym alkoholem. Czasem jak nie łączy dobrze z etui to nie będą chciały się parować, miałem tak.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: przeczytanie instrukcji serio nie boli
1. Usun sluchawki z pamieci telefonu
2. Wyjmij sluchawki i wylacz obie (trzymaj przyciski 5 sekund)
3. Gdy sluchawki SĄ WYŁĄCZONE przytrzymaj przycisk ok. 15 sekund az dwa razy szybko zamiga czerowna dioda
4. Wsadz sluchawki do boxa na 5 sekund
5. Wyjmij i poczekaj ok. 5 sekund aby sie sparowały

Dużo tych sluchawek parowalem i tylko ten sposob byl niezawodny.
  • Odpowiedz
@konrad3221: co ty za bzdury opowiadasz case nie pełni żadnej innej funkcji oprocz ladowania. Case nie ma nic do parowania sluchawek bo one paruja sie miedzy soba. Mam 2 wersje biale i czarne biale nie psuja co czarnego case a czarne do bialego case i jakos poprzez restart jestem w satnie polaczyc jedna czarna i biala sluchawke...
  • Odpowiedz
@ktn1337: mam to samo jak włoże do ładowania to prawa sie laduje a lewa swieci kilkanascie sekund na biało potem gaśnie jakby sie nie ładowała? Jakieś info masz ?? Czy tak ma byc czy wadliwy sprzet ?
  • Odpowiedz
mam taki problem w sprawie tych słuchawek że telefon (a sprawdzałem na kilku) wyświetla mi w bluetooth dwie lewe słuchawki (tak przynajmniej są opisane) a przy próbie parowania jak w filmiku i instrukcjach powyżej diody w obu słuchawkach migają szybko na czerwono tylko raz a nie dwa razy czyli się nie parują a ile bym nie czekał nic się z nimi potem nie dzieje nic nie miga
nie wiem
odsyłać na gwarancję
  • Odpowiedz