Wpis z mikrobloga

@elune: A teraz wyobraź sobie ten kwik, gdyby ktoś jeździł takim samochodem z grafiką odnośnie pedofilii w kościele XD byłabyś najgorszą mirabelką ba całym wykopie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 243
@Shmit: poza wywieszonym tekstem, megafon krzyczy o tym, że lgbt=pedofilia i przytacza statystyki bez żadnego źródła ¯\_(ツ)_/¯ jak dla mnie to nawoływanie do nienawiści wobec każdego z #homoseksualizm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
@sked: ja gardzę pedofilia bez względu na miejsce występowania, ale tutaj wyraźnie ktoś krzyczy, że to osoby homoseksualne są pedofilami, bez żadnych źródeł i dowodów () dla mnie to czysty hejt, dzieciaki i ludzie tego słuchają, część osób jeszcze w to uwierzy i tak nakręca się spirala nienawiści dla tych osób
  • Odpowiedz
@elune: Może można to gdzieś zgłosić zatem? Skoro wydzierają mordy i mówią swoje frazesy bez odpowiedniego źródła
  • Odpowiedz
No i niech jeździ, każdy ma prawo do swojego zdania, a on nigdzie do niczego nie nawołuje.


@conTEq: Rozumiem, że jak napiszę sobie na busie "conteq rucha małe dzieci" i będę jeździł po twoim mieście to też będzie wszystko w porządku?
  • Odpowiedz
@elune: generalnie całe to lgbt to jedna z bardziej #!$%@? grup ludzi ostatnio. Ja nie mam ochoty oglądać chorych psychicznie ludzi którzy musza manifestować to z kim się bzykają. Nie jest to normalne i mam nadzieje ze nigdy nie będzie. Jestem generalnie przeciwnikiem jakichkolwiek manifestacji odnośnie spraw religii czy orientacji. To prywatna sprawa każdego i niech zostawi to w sypialni.
  • Odpowiedz
@elune: @grzegorz-bak: @conTEq: @sked: Ktoś powinien ich pozwać za manipulacje. W dokumencie "Standardy
edukacji seksualnej w Europie" wydanym w 2010 przez Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej (BZgA) które oni podają jako źródło nie ma niczego o nauce masturbacji ani innych z tych rzeczy. Jest tam napisane tak:

Dla grupy wiekowej 0-4:

Przekaż informacje (wiedzę) na temat: Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa
  • Odpowiedz
  • 7
@CzajnikZniszczenia Dopóki cale to środowisko by siedziało cicho i nie manifestowalo ciagle jacy to oni uciemiezeni to każdy by miał to w dupie. Dopóki mi nie chodzą pod oknami i #!$%@? flagami z swoimi durnymi haslami to mam to w dupie kto kogo rucha. Sami prowadzą do tego ze ludzie ich nienawidzą.
  • Odpowiedz
Dopóki cale to środowisko by siedziało cicho i nie manifestowalo ciagle jacy to oni uciemiezeni to każdy by miał to w dupie. Dopóki mi nie chodzą pod oknami i #!$%@? flagami z swoimi durnymi haslami to mam to w dupie kto kogo rucha. Sami prowadzą do tego ze ludzie ich nienawidzą.


@conTEq: Klasyka gatunku. xDDD

Czyli po prostu przyznajesz, że jesteś hipokrytą i pozwalasz na obrażanie LGBT, a ciebie już nie
  • Odpowiedz
Ja nie mam ochoty oglądać chorych psychicznie ludzi którzy musza manifestować to z kim się bzykają.


@Shmit: Dlaczego absolutnie każdy przeciwnik LGBT sprowadza kwestię orientacji do ruchania? Naprawdę jesteście tak prymitywni że to jest wasz główny cel w życiu?

Nie jest to normalne i mam nadzieje ze nigdy nie będzie.

Zawsze było, jest i będzie. Tylko samce hetero alfa mają zbyt ciasne mózgi, żeby pojąć, że ktoś może mieć inne preferencje
  • Odpowiedz
  • 2
@CzajnikZniszczenia Doskonale znam przypadek Alana Turinga i nie tylko. Obecnie nikt Cie w Polsce nie rozstrzela za bycie homo wiec nie muszą sie z tym unosić. Jak ktoś sobie jest gejem to niech nim będzie ale jak ktos na kazdym kroku musi o tym przypominać i o tym jaki świat jest zły dla niego to już mnie to #!$%@?. Bo ja nie chodzę i nie mówię wszędzie gdzie sie da Cześć jestem
  • Odpowiedz
@Nic_tu_po_mnie: Ale dzieci to robią tak czy siak, dlatego to jest w programie. Poczytaj:

Masturbacja dziecięca - występujące często u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnym szkolnym stymulowanie własnego ciała, głównie obszarów erogennych, co interpretuje się jako wielorako motywowane, m.in. poznawaniem ciała, przyjemnością lub radzeniem sobie z nudą, lękiem, samotnością czy agresją

Zachowania te, choć objęte są kulturowym tabu oraz trudnościami etycznymi i budzące często niepokój opiekunów, generalnie uznaje się za
R187 - @Nictupomnie: Ale dzieci to robią tak czy siak, dlatego to jest w programie. P...

źródło: comment_4hVJlkzfvqXIOHfDFFqHZKK1t7TgSnSk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz