Wpis z mikrobloga

@atari_XE: Eh, nigdy nie posądzałem Cię o posiadanie jakiegokolwiek rozsądku, ale chociaż przestałbyś wierzyć w FUD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Użytkownicy z Ameryki będą mieli po prostu oddzielną platformę - Binance.us i tyle. Nikt nie jest blokowany, tylko użytkownicy z US będą korzystać z tej drugiej strony.

Jak to jest być jeleniem wierzącym w każdy nagłówek?
@atari_XE: Nie potrzebuję by ktokolwiek się upominał o moje pieniądze w krypto, bo jestem w pełni umysłowo zdrowym i sprawnym człowiekiem, więc sam od lat podejmuje bardzo dobre decyzje w krypto świecie. Widzę, że Ty potrzebujesz takiej ochrony i opieki inwestując swoje 200zł od rodziców?

Zadałem Ci pytanie.
Odpowiedz jak Cię binance oszukał lub jak wolisz wydymał, inaczej zamilcz będąc na czarnej liście trollu.
Rzucasz oskarżenia, że Binance wydymał Ciebie czy
To nich mnie binance pozwie XD

Najpierw musiałbyś jakkolwiek się liczyć w krypto światku, mieć dużo followersów, jakąś moc przebicia, a że postanowiłeś zostać idiotą na Mikroblogu, no to niestety przebicie zerowe, żeby nawet im się chciało pozwać takiego szaraka nie jest opłacalne.

firma zarejestrowana w rajch podatkowych poza jurydyzacją EU żeby uciec od regulacji prawnych chroniących inwestorów w Europie

Ciekawe, od kiedy to Malta jest poza JURYDYZACJĄ Unii europejskiej (autystyku naucz
@JesiennyMinistrantzKokainom: Rozchodzi się o to, że jeszcze nie zostało ogłoszone jakie krypto zostaną wywalone na Binance.us - czego nie rozumiesz?
Wiadome, że poleci IEO, a które "shity" polecą? Patrząc po Bittrexie, poleciały największe skrajne shity które w ogóle nie były rozpoznawalne (może oprócz QTUM) - żadna strata..
@atari_XE: Potwierdzeniem tego, że zostałeś zaorany jest to, że zamiast odpowiedzieć rzeczowo na przedstawione przeze mnie argumenty, to próbujesz je obejść czepiając się innych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybacz słonko, ale specjalistą od multikont (chyba większość tagu #kryptowaluty wie ile miałeś tutaj kont autystyku) to jesteś Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)