Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lidelo: tak, jak piszą wyżej. 10k to dobra kwota jako poduszka. Jak masz wszystko i szukasz czegoś, na co można ja #!$%@?ć bo tak to lepiej trzymaj. A do tysiaka to bym sobie pojechał/poleciał gdzieś na weekend
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lidelo: a bym se za połowę #!$%@?ął kurs jakiś fajny z kierunku studiów, a resztę na wycieczkę stopem (żeby było na szame i gdzie spać) gdzieś kurde nie wiem, do Chorwacji chociażby
  • Odpowiedz
@Lidelo: jakbym miał parę tyś na rozpieprzenie kupiłbym jakiś zegarek, buciki, porządne słuchawki bezprzewodowe, pojechał na Opener, wakacje ze znajomymi. No ogólnie dużo jest możliwość
  • Odpowiedz
10k nadmiaru mam.


@Lidelo: 10k to nie nadmiar tylko absolutne minimum, które myślący człowiek powinien mieć 'na czarną godzinę' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lidelo: Jak nie wiesz na co wydać pieniądze to je zostaw w spokoju, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja np bym gdzieś pojechał za granicę na weekend albo kupił sobie rower żeby pośmigać po mieście i do roboty :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Lidelo Ja bym zainwestował w siebie pasje w to co kochasz jeśli lubisz zwiedzać podróże jeśli grasz w gry to komputer, jeśli lubisz dymac kozę to bym parę kupił na zapas, a jeśli jesteś pysiorem to rozdalbym biednym sąsiadom.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lidelo: jak chcesz wydać tysiaka i nie masz na do to zamiast zbędnych pierdół proponuję giełdę, pograsz trochę, czegoś się nauczysz, a jak jesteś kumaty to może nawet zarobisz, choć prawdopodobnie za pierwszym razem wtopisz całość( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz