Wpis z mikrobloga

Słyszy cie coraz więcej o różnych scamach a ja tu mam pewniaczki na 300 zł tylo potrzeba trochę czasu, po tygodniu powinno wszystko być już srobione. Ja robię od 3 dni i zostały mi 2 tematy do zrobienia.

Mam wolną godzinkę dwie po pracy i postanowiłem wyciągnąć dodatkowe pieniądze z internetu.
Gdyby komuś się nudziło i chciał by wyrwać od 284zł do 309 zł to mirabelka @miczq pomoże wam na priv

Do ogarnięcia jest 5 tematów związanych z przelewami, trzeba mieć trochę swojego siana na zainwestowanie które przelewamy za pomocą serwisów na revolut i wszystko się zwraca + bonusy
Jeśli ktoś nie boi się udostępniać swoich danych, karty bankomatowej, dowodu do weryfikacji to jest to bardzo dobry sposób by wyrwać w kilka dni od 284 do 309 zł Dodam że nie są to jakieś tam stronki tylko poważne serwisy które działają w internetach od wielu lat i są podobne do Western Union lub Transferwise.

Transferwise działa tak że jeśli ktoś nie ma konta walutowego i chcę przelać tanio za 3,60zł przelew do jakiegoś kraju to musi wybiera tylko walutę np euro i przewalutowanie PLN-EUR odbywa się za pomocą transferwise po taniości. (Nie wiem czy można tak przelać pieniądze na np coinbase gdzie wymagają tylko EURO) Do transferwise mogę dać reflinka na priv

#kryptowaluty #bitcoin #dziewczynybeztabu #logikarozowychpaskow #zarabianie
  • 11
  • Odpowiedz
Dzięki za niespodziewaną reklamę, u mnie jest wyjaśnione jakue firmy, a co do bycia słupem są dwa programy z brakiem weryfikacji, a reszta na prawo jazdy.
  • Odpowiedz
@plaisant: odpowiedź właściwie nie wiem na co.
Chodzi o to, że serwis ma bonusy i jak wpłacisz 10 zł to masz np. 11, a jednocześnie miczq zarabia na poleceniu?
Bo tak to opisałeś jakby trzeba było prać pieniądze, czyli kupujesz krypto i komuś przelewasz, a potem ktoś ci płaci zawyżoną cenę przelewem na konto...
  • Odpowiedz
@Smule: to nie pralnia kasy tylko serwisy do przesyłana siana z przewalutowaniem , porobiło się ich na rynku już wiele lat temu gdy przelew SEPA z przewalutowaniem był bardzo drogi + misiałeś zapłacić 10% za przewalutowanie
  • Odpowiedz
@megaloxantha: chcesz przelać 100 funtów narevolut ale masz je w PLN , wchodzisz na serwis i przelewasz za poocą tego serwisu pierwsze przelewy za darmo, za to że założyłeś u nich konto dają 10-15 funtów, to tak jak u nas w polsce miałem podobną sytuację, znajoma z banku żeby wyrobić normę miesięczną dała mi 100zł i powiedziała żebym otworzył konto w jej oddziale i wpłacić 50łz a 50 zostało dla
  • Odpowiedz