Wpis z mikrobloga

Co myślicie o automatycznych zegarkach zeppelin? Naczytałem się o orientach, poszedłem do sklepu z zamiarem nabycia bambino lub esteem a gdy zobaczyłem na żywo to cała fascynacja opadła. Nie jestem specem, ale paski to tragedia (tak wiem że można wymienić) a sama koperta też taka wręcz trochę świecąco tandetna. Z kolei rzuciły mi się w oczy zeppeliny które były praktycznie w takich samych pieniądzach i moim zdaniem biły orienty. (mówiąc o takich samych cenach mam na myśli pieniądze pomiędzy 900 a 1100 zł począwszy od najprosztszych bambino i równoległych im zeppelinów za deczko ponad 900 zł i open heartów również podobnych cenowo #zegarki #orient #zeppelin
  • 9
@vivanat: Nie widziałem na żywo, możliwe że masz rację. Produkują je chyba krócej niż 20 lat, więc marka Orient ma bogatszą historię jeśli na to patrzeć. Kilka osób na wykopie ma Zeppeliny.

@vivanat: zegarek musi się podobać. Mnie stylistyka klasycznych Orientów odpycha, a nowe wzory są niewyróżniające się.
Zeppeliny są robione przez niemców, widać, że to inna kultura, inna mentalność.
Kup to co ci się podoba.
@Marcowy_Kot: tak, ale jako przeciętny zjadacz chleba kupuje z półek w sklepie ew. Zamawiam z polskich internetow i jest dla mnie wyznacznik cen. Poza tym podlinkuj zegarki w tych cenach bo gdy ja się rozglądałem to wszędzie ceny były takie jak piszesz ale na magazynie był "brak"
Poza tym podlinkuj zegarki w tych cenach bo gdy ja się rozglądałem to wszędzie ceny były takie jak piszesz ale na magazynie był "brak"


@vivanat: nie wiem gdzie szukałeś, na creationwatches każdy z losowych bambino przeze mnie klikniętych był dostępny, od $105 do $116