Wpis z mikrobloga

@Mescuda
K#rwa, miałem z takim przypadkiem do czynienia na żywo.
Jak już miałem dość tych prób wykorzystania (czasami udanych, niestety) i relację uciąłem, to się zaczęła udawana tęsknota.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 259
@Mescuda: A od kiedy depresja ma cokolwiek wspólnego z tymi cechami? Jeśli "masz depresję" bo nie masz dziewczyny to nie jest to żadna choroba ale #!$%@?. Depresja może dopaść każdego.
  • Odpowiedz
@mikau: bo mial problem z zydami pedofilami w holywood i mu zlozyli oferte nie do odrzucenia inaczej jego córka zelda (xD) by ucierpiała. ps to prawda
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: jeśli chodzi o ten filmik, to autorka w opisie zaznaczyła

No, I have never suffered from depression. I've known and lived with people who are bipolar for many years now and this is why I think I might have a pretty good understanding of how things work.
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: Depresja to choroba a nie brak czegoś konkretnego. Jeśli mówisz, że brak ci czegoś i jak to dostaniesz to wszystko minie to nie można mówić o żadnej chorobie. Tu nie ma żadnej sprzeczności.
  • Odpowiedz
@Herubin: Depresja może dopaść tak samo osobę borykającą się z brakiem dziewczyny jak osobę z nadmiarem chętnych dziewczyn. Przytoczony przez Ciebie brak dziewczyny może być "zapalnikiem" i nie chodzi o sam fakt braku/posiadania czegoś.
  • Odpowiedz
@Mescuda: ten mem miałby sens, jakby usunąć z niego ostatnie zdanie.

Chodziłoby wtedy o to, że założenie, że jeśli osiągnie się w życiu sukces, znajdzie partnera i teoretycznie wszystko będzie ok, to depresja minie jest błędne i okazuje się, że można się zmagać z depresją nawet jeśli wszystko się teoretycznie w naszym życiu układa. Stąd pot na czole tego pana, bo zdał sobie sprawę, że się mylił i jednak depresja
  • Odpowiedz