Wpis z mikrobloga

Kto z was zbiera cuksy do jakiejś ewolucji? Dobrym sposobem na to jest wymienianie się Pokemonami z osobą, która daje nam w zamian okaz złapany co najmniej 100 kilometrów od miejsca złapania naszego stworka, bo wtedy jest 3 cukierki za wymianę. Jak pewnie większość z Was wie, latam po świecie i mam różne, rzadkie okazy z całego globu, więc możemy sobie pomóc wzajemnie :) Ty dajesz mi coś, do czego potrzebujesz cukierki a ja Tobie. Najchętniej przyjmę te gatunki, których jeszcze nie mam z 4. generacji lub Unowny (mam C, D, H, N, O, Q, S, T)
#pokemongo w
poziomek90 - Kto z was zbiera cuksy do jakiejś ewolucji? Dobrym sposobem na to jest w...

źródło: comment_r0qeRhJHCZ87eFksCidKtBwKczx5Mq1y.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Vojthas zapomniałem dopisać "Liczą się tylko Ci chętni, którzy już mają dany wpis w Pokedexie! Inaczej to nie ma sensu, bo jest bardzo drogo". Masz już Taurosa?
  • Odpowiedz
@poziomek90: W sumie z ciekawości spytam. Skoro i tak latasz na fejku to czemu nie zaczniesz latać paroma kontami naraz? Albo nie ustawisz jakiegoś bota żeby ci szedł 24/7 z jakąś małą prędkością żeby nabijało cuksy na buddy. Trochę to dziwne ze z jednej strony stawiasz na wygodę i korzystasz z fejka, a z drugiej wybierasz mało wygodną formę zdobywania cuksów przez to ze trzeba szukać ludzi, umawiać się z
  • Odpowiedz
  • 0
@Hajak latam na 3 konta, ale wymieniane się między nimi, nie jest tak przydatne, jak z kimś kto naprawdę potrzebuje. Botów nie ma. Jeśli już gdzieś lecę, to zazwyczaj po bardzo przydatne okazy lub silne
  • Odpowiedz
  • 0
@Packa widać, że nie rozumiesz. Chodzi o wymianę poków przedewolucyjnych, by mieć na ewolucję. Wymienisz Gible i Gabite, by mieć 100 cukierków na Garchompa
  • Odpowiedz
  • 1
@zapoznalem jak dla mnie to bez sensu. Obecnie powstają całe gry mobilne, które w domyśle przechodzą się same. Ty tylko patrzysz jak to się dzieje, coś jak oglądanie gameplaya na yt, tylko, że to Ty "grasz"
  • Odpowiedz