Wpis z mikrobloga

O ile dźwięk mógłby być lepiej ogarniety na wczorajszym koncercie Toola, to rzuciła mi się inna rzecz w oczy odnośnie tego jak wyglądali na scenie. Maynarda nie było praktycznie w ogóle widać, stał z tyłu w cieniu większość czasu. Ludzie n----------ą że brak charyzmy itp, ale nie zdziwiłbym się gdyby to był celowy zabieg.
To znaczy moim zdaniem to ewidentnie celowy zabieg, reflektory praktycznie cały czas oświetlały pozostałą trójkę, ale nie jego i wiele razy myślałem, że to nie jest dziwne bo gitary często bardziej prowadziły niż wokal, który nieraz brzmiał jak gdyby był tylko kolejnym dodatkiem, instrumentem w tle.

Obczajcie Descending, wrzucam w pierwszym komentarzu.

#tool #krakow #muzyka #impactfest
P.....3 - O ile dźwięk mógłby być lepiej ogarniety na wczorajszym koncercie Toola, to...

źródło: comment_JHiwnMd7n7F1oPqidf9XamESNCJ8lwWP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vinniczek: Dla mnie osobiście to nowość. Nie oczekiwałem podejścia zabawy z publicznością Queen czy Green Daya i nie dziwię się, że tyle osób narzeka, mimo że dla mnie to świetne. Nie wyobrażam sobie jak miałaby wyglądać taka interakcja z publiką z ich dziełami, ale i tak jestem zaskoczony, tym bardziej że nigdy nie słyszałem o zespole, którego wokalista podczas koncertu jest ledwo widoczny, nie mówiąc już o robieniu z siebie
  • Odpowiedz
@Pieniak3: Maynard praktycznie zawsze się chowa z tyłu. Nie zdziw się tez jak na starych nagraniach zobaczysz go w samych gaciach i butach :D Chyba w jakimś wywiadzie mówił że jest z tyłu żeby się wczuć w nastrój, ale nie wiem na ile mnie pamięć nie zawodzi (i na ile Maynard trollował). Żona mówi że jego śpiew jest pełen emocji i to mi pasuje do jego ukrywania się :)

Zoba,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pieniak3: Maynard chowa się specjalnie bo nie chce by ludzie traktowali go na koncercie jako frontmana, tylko delektowali się brzmieniem

tak jak ktoś wyżej napisał, wokal to tylko kolejny instrument
  • Odpowiedz
@Pieniak3: jest sporo negatywnych opinii o dźwięku. Dobrze widzę, że siedziałeś na trybunach? Byłem na płycie i o cie hui... z mojego punktu widzenia dźwięk był rewelacyjny. Bardzo czysty i bardzo intensywny. Po posłuchaniu Alice miałem trochę obawy o jakość audio, ale Tool zrobił wszystko o klasę lepiej.
  • Odpowiedz