Wpis z mikrobloga

Obejrzałam właśnie, jak WB puścił finalistom szota z aferą jajkową. Ewidentnie widać po ryja Radzia, że wstyd mu było to oglądać. Nie dziwie się. Dorosły chłop wydzielał JAJKA innym uczestnikom. Buractwo, małostkowość, głupota. Mi to by się nawet buzi nie chciało otworzyć aby komuś zwrócić uwagę, że zjadł za dużo itp. Radku - mam nadzieję, że odpadniesz jako pierwszy w finale! #bigbrother
  • 9
  • Odpowiedz
@Bigbrother: mieszkali tam w tyle osób. Gdyby nie Radek i jego zarządzanie jedzeniem to na drugi dzień wyjadali by trawę razem z wege. Co do jajek wystarczyło powiedziec w poprzedni dzień, że ma jakiś plan na to a nie później gruba obrazona na cały świat
  • Odpowiedz
@Bigbrother: probuje tylko powiedziec ze tam gdzie zywnosc ograniczona, a ludzi wielu, musi byc jakis porzadek i ktos musi byc "zlym policjantem", w przeciwnym razie predzej czy pozniej beda dramy; poza tym, takie "okazywanie klasy" daje przyzwolenie na szerzenie sie pasozytow typu Gruba, ktorej lakomstwo i lenistwo uderzaja we wszystkich mieszkancow, nie tylko tych ktorzy dobrowolnie #!$%@? z klasa ryz SONKO; porownanie wyolbrzymione, niemniej celne
  • Odpowiedz