Wpis z mikrobloga

No i się Nextbike (czy też NB Poznań) doigrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tegoroczne problemy rowerów miejskich w Poznaniu znajdują swój finał. Zarząd Transportu Miejskiego nałożył karę w wysokości 299 tys. zł na operatora Poznańskiego Roweru Miejskiego. Za co? Za za niedziałające lub wadliwie działające oprogramowanie, niezapewnienie wymaganej liczby sprawnych rowerów, przekroczenie czasu wymiany lub naprawy uszkodzonego roweru oraz – w największym stopniu - za nieterminowe rozpatrywanie skarg i wniosków użytkowników.
Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4997691/300-tys-zl-kary-dla-operatora-poznanskiego-roweru-miejskiego/
#poznan #rowerowypoznan #nextbike #rower
CzasNaPoznan - No i się Nextbike (czy też NB Poznań) doigrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tegoroczne p...

źródło: comment_CdiZx9QNhsSsZrYU5gxqjfhSIthq0Itk.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
karę w wysokości 299 tys. zł (...) Za za niedziałające lub wadliwie działające oprogramowanie, niezapewnienie wymaganej liczby sprawnych rowerów, przekroczenie czasu wymiany lub naprawy uszkodzonego roweru oraz – w największym stopniu - za nieterminowe rozpatrywanie skarg i wniosków użytkowników.


@CzasNaPoznan: a mojego pięć złotych nadal nie oddali!
A tak na serio - i bardzo dobrze. Ostatnio chcieliśmy z niebieskim wypożyczyć rower, jeden wypożyczyliśmy, ale miał zepsutą tę klawiaturę z tyłu i
  • Odpowiedz
@matekg: W sumie to #!$%@?łem do nich codziennie, aż w końcu chlop dał mi namiar na jakis tam oddział bezpieczeństwa u nich, zadzwoniłem tam raz to typek powiedział ze jak do jutra sie nie zwróci to mam zadzwonić i mi go odda, zadzwoniłem na nastepny dzień odebrała jakaś dupeczka przedstawiłem jej sytuacje a ona jak by się nic nie stało zwróciła rower, kase na koncie i to chyba nawet więcej niż
  • Odpowiedz
@agdybytak: W kazdym miescie stacjonuje chyba dzial z innym numerem, wydzwaniaj do nextbike i oni ostatecznie powinni ci go dac , ja niestety wymienilem telefon, a kartke z numerem zostawilem w starym mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz