Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam jak można tak marnować życie na tą grę. Gram 1 grę na dzień ( nie zawsze mi się zdarzy ) a weekend zagram z 3 (też nie zawsze) - do tej pory 80 gier rozegranych platyna 2 (gram w to gówno od początku - dawniej oczywiście się grało po 5-6 godzin - ale to czasy studiów itp). Wczoraj trafiłem na typka który miał Miss Fortun 670k maestry ja grałem Caitlyn 25k maestry - on na suporcie Tahm Kenh a ja Kot z Autyzmem (który moim zdaniem ch0ja wnosi do gry), mimo tego bot wygrany 6 do 0. Typ skończył ze statami 0/10 i mimo tego że staty globalne były 36 do 33 (naszemu atroxowi na topie nie wychodziło na dariusa) to typek wyszedł przez co było 4 vs 5. Wchodzę na jego profil (tej MF) historia gier cała na czerwono - w tym sezonie rozegranych ponad 500 gier rankingowych. Często widuje takich graczy, serio nie szkoda wam życia grać po 10 meczów dziennie jak i tak nic z tego nie macie (nawet nie mówię tutaj o hajsie tylko o tym że są ch0jowi) - tacy ludzie dochodzą wkońcu do tego diamentu/platyny i się cieszą zarazem plują jadem typu "zamknij mordę ch0ja się znasz jestem w ........ (tutaj nazwa dywizji - uważana przez gracza za cud świata)" - co z tego że typ ma taką dywizję jak ma rozegrane np. 500,600,700 - 1000 gier rankingowych - zawsze się zdarzają takie gry co członkowie twojej drużyny Ci go wygrają.

Tak samo jak ludzie typu OTP - Ktoś ma rozegranych 400 gier jedną postacią w danym sezonie - i przegrywa na jakiegoś typa który ma zagrane 10 gier (tak wiem może to być smurf) ale przegrać 0/3 a 0/15 po czym płakać do wszystkich i specjalnie umierać to jest różnica - nie daje takim ludziom to do myślenia, że są ch0jowi i lepiej grę zmienić? Chyba, że takie osoby rajcuje granie rengarem wszystkie gry z czego 3/4 gier to porażka - gdzie wchodzisz na profil gracza i patrzysz na te jego gry to śmiało możesz stwierdzić że gry przegrane przez niego.

EDIT: taka anegdota mogę sobie uciąć rękę za stwierdzenie: "że za każdym razem jak miałem gracza z nickiem wskazującym na OTP Yasuo, który wybierał yasuo - dostawał po dupie 0/10 i wnosił do gry totalne 0" - chyba od tej pory będę banował yasuoo jak trafię na taką osobę w mojej drużynie.
#leagueoflegends
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrubyJ3zus: Powiem inaczej - w okresie licealnym zmarnowałem pół życia na granie w gry komputerowe - więc to jest ch0jowe hobby - Po co sobie psuć mózg i kręgosłup jak i tak im nie wychodzi ? Niech taki człowiek sobie pomyśli o ile by miał w życiu łatwiej potem jak by 20% z tego zmarnowanego czasu na granie przeznaczył na coś konstruktywnego.

I odróżnijmy granie multiplayer od grania multiplayer jak
  • Odpowiedz
@samuraj24: Z jedną połową się zgadzam z drugą nie, bo w sumie. To ich czas, niech spędzają go jak chcą. (a lepiej spędzić go na graniu niż #!$%@? się z patusami z innego klubu xD) ale jeżeli ktoś ma te 500 gier i gówni w #!$%@? to powinien naprawdę przysiąść, zobaczyć co robi źle i postarać się to naprawić. (Lub zmienić rolę, bo może na ADC #!$%@? gra ale w
  • Odpowiedz