Wpis z mikrobloga

Byłem, widziałem, mogę ponarzekać xD
Nie moja bajka i klimaty ten TOOL. Nie lubię ekip które przez cały koncert stoją jak widły w gnoju i nic się nie dzieje. Dla mnie parę laserów i świateł to za mało. Nie wiem czy to przez miejsca siedzące (ale raczej nie) nie poczułem w ogóle klimatu tej kapeli. Równie dobrze mogliby tam postawić laptop i kliknąć play albo jakiś sobowtórów i też by było. Chciałem zobaczyć czym się ludzie tak jarają i był to mój ostatni raz. Nie żałuję bo dzięki temu mogłem wyrobić swoją opinię o tym zespole.
Wczorajszy koncert Alicji też był moim pierwszym i ich występ bardzo mi się podobał. Pełne energi widowisko co mnie nawet zaskoczyło. Obym mógł ich jeszcze zobaczyć, ale tym razem bliżej sceny ;)
I mam nadzieję że były to moje ostatnie miejsca siedzące i już tylko płyta do końca życia.
#tool #aliceinchains #koncert #krakow #tauronarena
ThrashMetal - Byłem, widziałem, mogę ponarzekać xD
Nie moja bajka i klimaty ten TOOL....

źródło: comment_2IM2NcAf0SjLU4fXqFUslTroqWZ67EZJ.jpg

Pobierz
  • 29
@rafau1337: pełna zgoda tylko Maynard po koncercie mógł chociaż wyjść do ludzi na scene (tak jak pozostali) i powiedzieć "dziękuje" albo "pocałujcie mnie w dupę".

On po prostu zszedł z podestu i se wyszedł jak gdyby nigdy nic.

Tauron był praktycznie pełny i mogło być jakieś 20k ludzi więc moim skromnym zdaniem jego zachowanie było w #!$%@? chamskie.
@rafau1337: Żadna zarzutka. Lubię chodzić na koncerty i staram się to robić. MOIM ZDANIEM był to najsłabszy występ jeśli chodzi o kogoś kto jest uważany za górną półkę.
@dokad_idziesz: @regis_uszatek: Był to mój piąty koncert na Arenie. Poprzednio zawsze na płycie i nic złego powiedzieć nie mogę. Zawsze wychodziłem z koncertu w pełni zadowolony z nagłośnienia. Tym razem pierwszy raz siedziałem i miejscami za bardzo dudniło bas na TOOLu.
Zajebisty klimat i oprawa. Dla mnie, tak właśnie brzmi i wygląda porządna muzyka.


@MortenH: no i super, jednak mi nie chodziło o gusta tylko o to, że pisanie "to musi być zarzutka" brzmi jakby ten gość twierdził, że "Tool musi się podobać wszystkim bo jemu też się podoba" a jak ktoś ma inne zdanie to robi zarzutkę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyznasz chyba, że trąci to fanbojostwem
@MusicURlooking4 To trąci tym, że nie rozumiem jak można iść na zespół dosyć specyficznego zespołu, który gra tak jak zawsze grał i będzie tak grał i jest za to skrytykowany. Dla mnie to jest głupie. To tak jak pójść na slipknota i narzekać że te maski jakieś głupie i w ogóle żenada. W szczególności że za takie show Tool jest przez fanów uwielbiany. Dla mnie to było wspaniale przeżycie