Wpis z mikrobloga

@Monk666: Doszła ale czekałam tydzień, pisałam maile bez żadnego odzewu, paczkę wysłał gość poczta polska a nie kurierem, bez paragonu i nie ten kolor co zamówiłam. Na paczce było podane nazwisko i nr do gościa to zadzwoniłam a ten od razu że to numer prywatny i o co chodzi, paragon miał dosłać wieczorem ale do tej pory go nie zobaczyłam. Jakiś gimbazjalista chyba sprzedaje resztki co zamówił z Ali, takie moje
Przepraszam koleżanke za nazwanie kolegą.
Zamówiłem w poniedziałek boxa i atomizer. Jak narazie status paczki jest nadal jako oczekująca na płatność. Pisałem do nich ale żadnej odpowiedzi telefon z fejsa oczywiście wyłaczony. Troche sie obawiam czy paczka dojdzie.
@Monk666: A nie ma problemu :) Napisz może do nich kilka maili w ciągu tego tygodnia, jeśli nic się nie ruszy to może uda mi się znaleźć list przewozowy z mojej paczki, miałam tam nazwisko i numer "prywatny" do gościa. Uratujemy : )
Dzieki za pomoc koleżanko.
Pisze maile co jakiś czas ale na żaden nikt noe odpowiedział. Poczekam jeszcze następny tydzień i jak sie nic nie zmieni to będe musiał chyba zawiafomienie zrobić
Dzieki za maila. Dzwonilem ale nie odbiera. Napisal sms w jakiej sprawie dzwonie. Napisalem o co chodzi i w odpowiedzi odpisal ze odezwie sie w przeciagu godziny. Oczywiscie sie nie odezwal i nie odbiera wiecej tel.
Zglosze sprawe na policje i przedsadowe wezwanie do zaplaty zrobie. Trudno
@Monk666: Z tego co widzę to coraz więcej osób nie dostaje zamówień i nie ma kontaktu z gościem, myślałam że to jakiś gimbus i se nie radzi ze sprzedażą na czas ale wychodzi na to że po prostu leci w wafla także warto to zgłosić, ja już byłam pewna że 280ziko poszło się turlać ale chyba miał humor i wreszcie wysłał tą paczkę, sprzęt działa ale też prosiłam o paragon i