Wpis z mikrobloga

@Xedron: ja od kiedy pamiętam to był Jaroński + często z Wyrzykowskim oczywiście. Kolarstwa było dużo mniej w Eurosporcie, więc wystarczyło 3-4 komentatorów. Częściej był Marszałek (np. codziennie potrafił być). Bodajże Brzósko też częściej niż teraz. Do tego doszedł w pewnym momencie Probosz no i potem Baranowski + w mniejszych wyścigach Błachut, itd. Tak jak doszedł Baranowski to wydaje mi się że próbowali też z innymi byłymi kolarzami, jako gośćmi.
Podsumowując
Valverde za ten gest to nie powinien usłyszeć nigdy złego słowa od polskich kibiców kolarstwa?


@Xedron: eee to nie tak do końca chyba - te 10-15 lat temu w ogóle mam wrażenie nie było takiego parcia na pojedyncze etapy, trochę więcej też tego kolarskiego savoir-vivru się wcielało w życie. A poza tym to panowie się znali i lubili/cenili jeszcze przed tą akcją, zresztą to Valverde "zatrudnił" Szmyda w Movistarze.
@cult_of_luna: @ZygmuntZygmuntowski:
Tak myślałem, że Wyrzykowski był od równie dawna. Jakoś od 2-3 lat jest jedynie w radiu Praciaki?
Brzósko to także od tenisa komentator? Jeżeli się nie mylę to bardzo lubię go słuchać. Marszałka i Błachuta również.
Probosz doszedł ok. 2010?
Błachut to mi się z Kalifornią przede wszystkim kojarzy :) Jak z Proboszem czytają pozdrowienia od kibiców z różnych miejsc Polski ^^
Jacy to jeszcze mogli być kolarze
Probosz doszedł ok. 2010?


@Xedron: serio nie potrafię sobie tego w czasie umiejscowić. Ja nie pamiętam czy z Baranowskim czy z Proboszem komentowali dany wyścig rok temu :)

Skąd brałeś informacje o aferze Festiny?


Oglądałem po angielsku i rozumiałem 5% tego co mówią, albo 2%, miałem z 12 lat i czerpałem wiedzę najpierw z transmisji że coś się dzieje a potem z telegazety i wiadomości :D Profile TdF były normalnie narysowane