Wpis z mikrobloga

W jaką branżę powinna celować osoba która chce pracować w biurze, jest otwarta na naukę różnych aplikacji i programów (nie programowania) ale stroni od kontaktu z innymi (ale tego nie wyklucza w ograniczonym zakresie), nie lubi być odrywana co chwile od swojego zadania a np. kilka telefonów pod rząd doprowadzają ją do wścieklizny? Na pewno odpada spedycja i logistyka. Co proponujecie? Mi wydaje się że archiwistyka może być dobra ale tutaj ciężko z zapotrzebowaniem.

Wpisy śmieszkujące będą usuwane.

#rozwojosobisty #pracbaza
  • 5
UUUUUU antyśmieszkizm.
Ja bym celował w finansową, ale zależy to od twoich predyspozycji.
Z tego co o sobie napisałeś, to bez pomocy tarota będzie ciężko coś podpowiedzieć. Ale jak dobrze kojarzę nie ma szkół średnich, które dają technika księgowości, a darmowe szkoły policealne (by się zapisać wystarczy średnie nawet matura zbędna) mogą Ci ten tytuł dać, więc dzięki temu jest mniej konkurencji która pokończyła takie szkoły bo gdzieś musieli przecież iść gdy
@Rolmops887 właściwie każda biurowa się nadaje. Jak popracujesz pierwsze pół roku to będziesz w stanie się tak ustawić aby mieć dokładnie to o czym piszesz.
Wg mnie kiepskie podejście bo w biurze nic szczególnego się nie osiąga poza problemami że zdrowiem związanymi z siedzącym i momotonnym trybem zycia.